10 riskivaba spinni mängus Legends of Cleopatra Megaways

Legends of Cleopatra Megaways on Egiptuse teemaline Megaways-funktsiooniga slotikas, mille tõi turule Playson 2020. aastadetsembris.

Megaways-mängudele omaselt on Legends of Cleopatra kõrge volatiilsusega. Panuseid saab teha vahemikus 0,20-100 eurot.

Selle slotikaga tutvumiseks pakub Optibeti online-kasiino igale asjast huvitatud mängijale 2.-19. septembril 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 20-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Legends of Cleopatra Megaways ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Lisaks on võimalik saada 15% cashbacki kuni 200 €, mängides Egiptuse põhiseid mänge Eye of the Queen, Egypt Sky, Eye of Horus Megaways, Book of Gods, Hidden, Tomb of the King, Pyramid Pays, Mercy of the Gods, Tomb of Akhenaten, Dawn of Egypt, Legend of Cleopatra Megaways ja Book of Cleopatra Super Stake.

Viimased kuud on olnud Optibetis mängivatele eestlastele üliedukad. Augustis krabas üks Eesti ehitaja Mega Moolah slotikal koguni 7,2 miljonit eurot.

⇪ AVASTA EGIPTUSE IIDSED AARDED OPTIBETIS!Võimas mängude valik - üle 2000 erineva slotika!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!