10 tasuta spinni mängus Jingle Ways Megaways

Detsember on alanud 10 riskivaba spinniga mängus Jingle Ways Megaways, sulle ju meeldiks neid saada?!

Jingle Ways Megaways on Red Tiger Gamingu jõulumäng, mida saab juba mängida Optibeti online-kasiinos. Sind ootab suuri võite lubav megaways-funktsioon (üksainus keerutus võib tuua kuni 10500-kordse võidu) ning võimalus teha panuseid alates 10 sendist. Kokku pöörleb 6 rullikut ning võiduliinide arv võib ulatuda seega üle 100 tuhande. Mängus on palju muudki põnevat, vahel võib ekraanile ilmuda ka jõuluvana!

Mängides Jingle Ways Megaways slotikat ajavahemikus 1.-15. detsember, saad Optibeti online-kasiinos 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Riskivabade spinnide saamiseks ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Jingle Ways Megaways ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta. Riskivabad spinnid on olemuselt sama mis tasuta spinnid, sest kaotada pole võimalik. Samuti ei kaasne mingeid täiendavaid läbimängimise nõudeid.

⇪ KLIKI SIIA RISKIVABADE SPINNIDE SAAMISEKS!Alusta mängu suurepärase mänguvalikuga Optibetis!

Lisaks saad selle perioodi jooksul ka 15% cashbacki kuni 200 € Red Tiger Gaming slotikatel mängimise eest (juhul kui peaksid jääma kahjumisse).

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!