20% Cashback Mega Moolah mängudes

Imeline slotimäng Mega Moolah tõi äsja Eestisse kaks järjestikust, enam kui 6 miljoni eurost Jackpotti! Veelgi hämmastavam on aga see, et mõlemad hiigelvõidud saadi just Optibetis.

Nüüd pakub Optibet sulle head võimalust erinevaid Mega Moolah Jackpot süsteemi lülitatud slotikaid mängida. 30. augustist kuni 12. septembrini käib kampaania, mille käigus pakutakse kõikidele Optibeti mängijatele 20% cashbacki. See tähendab, et juhul kui sul läheb hästi, ootavad sind helded võidud, kuid juhul kui lõpetad miinustes, saad oma kaotustelt 20% tagasi.

Rahatagastused tehakse esmaspäeviti. Kampaanias osalevad järgmised mängud: Mega Moolah, Absolootly Mad: Mega Moolah, Atlantean Treasures Mega Moolah, Fortunium Gold Mega Moolah, Immortal Romance Mega Moolah, Juicy Joker Mega Moolah ja Mega Moolah Goddess.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!