Saa 25 spinni

Betgames TV – Leedu live-mängude korraldaja

Betgames TV’st on kindlasti kuulnud paljud, kes armastavad live-kasiinos aega veeta. Siiski pole Leedu päritolu 2012. aastal asutatud Betgames tõenäoliselt veel nii tuntud kui rootslaste Evolution Gaming (mille stuudio asub muuseas Lätis).

Kõigest hoolimata on Betgames TV mängude valik väga korralik ning need käivad 24/7. Pakutavate mängude hulka kuuluvad näiteks Bet on Poker (Texas Holdem formaadis ennutusmäng), Bet on Baccarat (sama Baccarat’s) ning “Täringute Duell”.

Mõistagi on omal kohal õnneratas (Wheel of Fortune), lotosõpru ootavad ka Lucky 5, Lucky 6 ja Lucky 7 mängud. Omapärast mängukogemust pakub alati lahe “kivi-paber-käärid”, viimaseks lisaks on aga menukas India kaardimäng Andar Bahar.

Betgames TV cashback Nutz kasiinos

Eestis ei pakuta Betgames TV mänge just kuigi paljudes online-kasiinodes, kuid nii mitmeski kohas on need mängud täiesti olemas. Heaks võimaluseks Betgames TV mängudega tutvuda on hetkel kestev kampaania Nutz kasiinos, kus pakutakse cashbacki ajavahemikus 21.-27. juuni.

Cashbacki saamiseks tuleb lihtsalt mängida vähemalt 500 euro väärtuses Betgames TV mänge Nutzis. Kui panustad 500-5000 eurost, siis teenid 1% cashbacki, kui aga üle 5000 euro, siis koguni 2% cashbacki. Cashback makstakse välja 28. juunil ning selle saamine ei sõltu sinu mängulisest tulemusest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!