Betsafe boonus 1000 €

Befsafe boonus on sinu! Alusta mängu ning saa kuni 1000 eurot boonust, mille kõrvale annab Betsafe sulle ka kuni 100 tasuta spinni ülimenukas slotimängus Book of Dead.

Betsafe uus mängija saab 1000 boonuse ja 100 tasuta spinni

Kuidas saada Betsafe boonus?

Boonuse saamiseks ava konto Betsafe’is (kliki sellele lingile) ja tee oma esimene sissemakse. Vali sulle sobiv pakkumine kolmest järgmisest:

1. Tee oma esimene sissemakse summas 10 € – 49 € ning saad 100 % boonuse vastavalt sinu sissemakse summale. Boonus tuleb Betsafe kasiinos või live-kasiinos 20x (kakskümmend korda) läbi mängida. Lisaks teenid 25 tasuta spinni mängus Book of Dead, igaüks väärtusega 0,10 €.

2. Tee oma esimene sissemakse summas 50 € -149 € ning saad 100 % boonuse vastavalt sinu sissemakse summale. Boonus tuleb Betsafe kasiinos või live-kasiinos 15x (viisteist korda) läbi mängida. Lisaks teenid 50 tasuta spinni mängus Book of Dead, igaüks väärtusega 0,20 €.

3. Tee oma esimene sissemakse summas 150 eurot või rohkem ning saad 200 % boonuse kuni 1000 €. See tähendab, et kui maksad sisse näiteks 200 eurot, saad 400 eurot boonust. Boonus tuleb Betsafe kasiinos või live-kasiinos 10x (kümme korda) läbi mängida. Lisaks teenid 100 tasuta spinni mängus Book of Dead, igaüks väärtusega 0,50 €.

Kasiinoboonuse läbimängimise nõue sõltub sissemakse suurusest ning läbimängimise nõue tuleb täita 21 päeva jooksul. Lisaks kasiinoboonusele teenid ka tasuta spinne, mille kohta saad lugeda siit.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!