Betsafe boonuskood : Kuidas saada Betsafe Eesti lehega liitumise järel 100 tasuta spinni?

Betsafe Eesti kingib sulle 100 tasuta spinni! Pane tähele, et Betsafe boonuskood pole enam vajalik. Lihtsalt ava Betsafe ja naudi tasuta keerutusi!

Betsafe boonuskood ja tervitusboonus Betsafe Eesti lehel

Betsafe boonuskood & Tervitusboonus

Betsafe Eesti tervituspakkumises osalemiseks ava Betsafe konto (kliki selle lõigu kohal olevale suurele bännerile) ning tee oma esimene, vähemalt 20-eurone sissemakse. Selle eest saad tasuks 20 tasuta spinni sinu poolt valitud NetEnt slotimängudes*.

Unusta Betsafe boonuskood – selle kasutamine pole enam vajalik! Sa võid kasutada seda Betsafe boonus pakkumist 5 päeva järjest ning teenida seega kokku lausa 100 tasuta spinni!

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1X Betsafe Casino slotimängudes läbi mängida, mis on ülimalt leebe nõue ning tagab igal juhul kasumisse jäämise. Läbimängimiseks on aega 3 ööpäeva. Kuna sloti- ja kasiinomängud on läbimängimise konteksti arvestades erineva kaaluga, siis soovitame täita läbimängimise nõude just Betsafe slotimängudes.

*Sa võid valida järgmiste Games Global mängude seast: Joker Rush Mega Moolah, Book of Atem WOWPot ja Cash ‘N Riches WOWPOT Megaways. Ühe spinni väärtus 0,10€.

⇪ KLIKI SIIA NING VÕTA OMA 100 TASUTA SPINNI! Betsafe boonuskoodi kasutamine pole vajalik

Betsafe püsimängija boonused

Betsafe’is on ohtralt pakkumisi püsimängijatele. Osad pakkumised on üldised, teised aga personaalsed ning need potsatavad sinu Betsafe Eesti isiklikku postkasti. Pakkumisi tehakse vastavalt sinu senistele mänguharjumustele ja profiilile. Vaid väga harvadel juhtudel tuleb sisestada Betsafe boonuskood, kuid sel juhul tuuakse see ka kasiino veebilehel eraldi välja. Enamasti on sel juhul tegemist Betsafe’i ning mõne tema partneri ühispakkumisega.

Betsafe Eesti spordi ja pokkeri boonus

Sind ootab eraldi Betsafe boonus ka spordiennustuses ja pokkeris. Spordiennustajad saavad lõigata kasu 100% kuni 100 € boonusest. Selleks tee vähemalt 10-eurone sissemakse ning Betsafe duubeldab selle kuni 100 euro ulatuses. Boonus tuleb 6x läbi mängida, panustades koefiga vähemalt 1.80. Lisaks saad 20 tasuta spinni slotikas Book of Inferno, millele kehtib vaid 1x läbimängimise nõue.

Pokkeritoas ootab sind aga eriti võimas Betsafe boonus 100% kuni 2000 €. Siinkohal tuleb aga kindlasti arvestada, et selle boonuse vabastamine eeldab ka tõsist mängimist. Iga reigitud 25 euro pealt teenid 250 lojaalsuspunkti, mis võrdub omakorda 5-eurose boonusega. See tähendab, et vormiliselt on pokkeris makstav Betsafe boonus võrdne 20%-lise cashbackiga.