Book of 99 : Ülikõrge võiduprotsendiga slotimäng. Saa 99% panustatud rahast tagasi!

Slotimängu Book of 99 võib nimetada üsna sensatsiooniliseks. Kui tavapäraselt on slotimängude keskmise tagasimakse protsent (ehk RTP) on vahemikus 95-97, siis selle kõrval tundub 2021. aasta mais Relax Gamingu poolt käivitatud mängu koguni 99%-line RTP lausa ulmeline.

Eepiline võit Book of 99 baasmängus

Aga tõsi ta on, et selline mäng nüüd tõepoolest eksisteerub ning ka eestlastel on hea võimalus seda proovida. Mängimiseks võid valida näiteks klassikalise Pafi või kontovaba NoAccountBet online-kasiino.

Book of 99 on klassikaline raamatu-slotikas

Tegemist on klassikalise “raamatu tüüpi slotikaga”, mis meenutab suuresti Eesti populaarseimat, Play N Go mängu Boof of Dead. Raamatu sümbol käitub baasmängus nii WILD-i kui SCATTERI-ina, võimaldades saada nii paremaid kombinatsioone kui ka käivitada boonusmäng (vähemalt kolme raamatu korral).

Aga mängus on ka üks väga mõnus lisafunktsioon. Eks me kõik ju teame, et sageli tuleb boonusmänge oodata jumal-teab-kui-kaua ning võib juhtuda sedagi, et me ei jõuagi neid ära oodata. Mängus Book of 99 on aga täiesti kindel, et boonusmäng tuleb ükskord nagunii ning umbkaudselt on selle saamise aeg võimalik ka välja arvestada.

Nimelt – kui rullikutele ilmub mistahes arv sümboleid (1-2 raamatut, mis boonusmängu ei anna kui ka 3+ sümbolit koos boonusmänguga), siis hoitakse need alles. Kui mängija on sel viisil “kogunud” täpselt 99 raamatut, siis saab ta boonusmängu ja 10 tasuta spinni täpselt samal põhimõttel, mis kolme või enama SCATTERi korral. Ja mis kõige parem – kui 99 raamatu “kogumise” jooksul õnnestub niisama boonusmäng saada, siis kogumist ei nullita, vaid see jätkub pärast boonusmängu samast kohast.

Kui kogud 99 raamatu sümbolit mängus Book of 99, siis käivituvad tasuta spinnid

Tasuta keerutuste väärtus sõltub selles, millise keskmise panusega raamatud eelnevalt koguti. Seejuures võib mängija teha täiesti erinevaid panuseid oma suvale vastavalt, vahemikus 10 senti kuni 100 eurot.

Tasuta spinnide ajal laieneb üks juhuslikult valitud sümbol kogu rulliku ulatuses ning võimaldab saada tõepoolest vägagi suuri võite. Sümbolid on erineva kaaluga, võidu saamiseks piisab kas kahest või kolmest sümbolist. Niisamuti võivad ekraanile maanduda ka raamatud, mis käituvad endiselt nii WILD-i kui SKÄTTER-ina ning võimaldavad heal juhul boonuskeerutusi juurdegi teenida.

Book of 99 volatiilsus on kõrge 

Kindlasti tekib nüüd igaühel küsimus, et kui palju on ikkagi vaja keerutada, et need 99 raamatut kokku koguda? Meie ühekordses testmängus kulus selleks umbes 350 spinni, kuid see number võib olla mõistagi üsna varieeruv. Mängutootja Relax Gaming ei varja, et Book of 99 on (raamatu-slotikatele) omaselt kõrge volatiilsusega, kuid mitte just ülearu kõrge hitrate’iga (mingi, kasvõi kõige pisema võidu peaks tooma umbes kolm keerutust kümnest).

Suurim ühekordne võit on sinu 12 075-kordne algpanus, mis on vägagi meelitav arvestades asjaoluga, et tegemist pole Jackpot-slotikaga ning selle RTP on ülikõrge.

Kas slotimängu Book of 99 saadab samasugune, otse peadpööritav edu nagu Book of Ra või Book of Dead slotikaid, on hetkel veel keeruline öelda. Samas on kõik eeldused olemas – mängul on üsna sama sisu, kuid kaks selget plussi, mis teevad selles parema mängu kui Book of Dead: harukordne 99%-line keskmine tagasimakse ning raamatute kogumise funktsioon, mis tähendab seda, et järgmise boonusmängu saamine ei jää enam teadmata tulevikku.

Loe ka neid artikleid