Cash or Cash – uus mäng Evolution live-kasiinos

Juhtiv live-kasiino mängude tootja Evolution Gaming tõi 2021. aasta suvel turule uue live-mängu Cash or Crash, mis on septembris vaikselt jõudmas ka Eesti kasiinodesse.

Crash or Cash täiendab maailmas juba varem laialt levinud TV-show’del põhinevate kasiinomängude ridu, kuhu kuuluvad juba sellised tuntud tegijad nagu Gonzo’s Treasure Hunt, Deal or No Deal, Monopoly Live, Dream Catcher ja Crazy Time. Kõikidel juhtudel on tegemist menukate telemängudega, millest igaüks saab arvuti või mobiiliseadme abil osa võtta. Telemängud toimuvad reaalajas Evolution Gamingu mängustuudios ning panused algavad vaid 20 sendist!

Cash or Crash mängu kirjeldus

Cash or Cash on sisult väga lihtne mäng, millest on kerge aru saada. Esmalt tuleb sul teha algpanus vahemikus 0,20 – 10 000 eurot ning seejärel hakatakse loosima palle.

Kokku on mängus 28 palli, neist 19 palli on rohelised, 8 punased ning 1 kuldne. Maksimaalselt võidakse loosida 20 palli ning pärast iga palli loosimist tuleb sul teha otsus – jätkata mängu ja riskida kogu seni võidetud rahaga, võtta pool võidust välja või võtta kogu võit välja.

Juhul kui loositakse roheline pall, korrutatakse sinu algpanus (pärast esimese palli loosimist) või hetke võit (alates teisest pallist) vastava võidukordistajaga ning sa saad langetada järgmise otsuse. Kui loositakse punane pall, siis saab mäng sinu jaoks läbi ning vastavalt mängu faasile ning oma varasemale otsusele kaotada sa kas algpanuse, pool hetkel võidetud rahast või kogu võidetud raha.

Võimalikule punase palli tulekule pakub “leevendust” kuldne pall, mis annab sulle ühe elu juurde. Sel juhul saad sa sisuliselt riskivabalt mängida kuni järgmise punase palli võtmiseni, kõik vahepeal tulnud rohelised pallid aga ainult suurendavad sinu võite. Pole vist põhjust lisada, et kuldse palli loosimist ootavad kõik…

Cash or Crash võidud

Cash or Crash mängus on maksimaalne võimalik võit 18 000-kordne algpanus ning juhul kui viimasena loositakse kuldne pall, siis koguni 50 000-kordne algpanus. See tähendab, et vaid 20-sendise panusega on tõepoolest võimalik võita 10 000 eurot.

Cash or Crash mängu iseloomustab ka hea väga kõrge keskmine tagasimakse, mis on koguni 99,59%. Nii kõrge RTP-ga mänge on kasiinodes sisuliselt võimatu leida, selle lähedale küündib vaid Blackjack (sedagi ideaalsete mänguoskuste korral) ning ka näiteks Book of 99 slotikas.

Kus mängida Cash or Crash live-mängu?

Cash or Crash valmis õigupoolest juba suvel, kuid jõudis Eesti kasiinodesse väikese viivitusega. Artikli kirjutamise hetkel (6. septembril) on aga see mäng kindlasti juba kättesaadav näiteks Unibeti online-kasiinos ning jõuab suure tõenäosusega peagi ka teistesse.

⇪ KLIKI SIIA UNIBETIS MÄNGIMISEKS!

Evoltion Gaming on Rootsi mängutootja, mille mängud on levinud üle maailma ning kättesaadavad pea kõikides suuremates Eesti online-kasiinodes. Evolution Gaming’ul on oma selge seos ka Baltikumiga, sest mängustuudio, kus tele- ja kasiinomängud reaalselt toimuvad, asub Riias.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!