Optibet bänner

Champions Cup rõõmustab jalkafänne tasuta spinnidega

Football: Champions Cup on NetEnti slotikas, mis peaks oma temaatika poolest meeldima eelkõige kõikidele jalkafännidele ning miks mitte alustada Champions Cup keerutamist just ajal, mil toimuvad jalgpalli Euroopa meistrivõistlused?

Algupäraselt 2016. aasta jalgpalli EM-ist inspireeritud Football: Champions Cup on suhteliselt kõrge tagasimakse protsendiga (96,82) ning keskmisest mõnevõrra kõrgema, kuid siiski mitte ülikõrge volatiilsusega. Põnevust lisavad kaks boonusfunktsiooni, heal juhul pääsed isegi penalteid lööma!

Hea võimalus Football: Champions Cup mänguga tutvumiseks avaneb Optibeti online-kasiinos, mis annab kõigile oma klientidele ajavahemikus 24. juuni – 7. juuli 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 20-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Football: Champions Cup ning asu spinnima. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Lisaks on võimalik saada 15% cashbacki kuni 200 €, mängides jalkateemalisi slotikaid nagu Football: Champions Cup, Super Striker, Foxin Wins Football Fever, The Champions, Football Mania Deluxe ja Universal Cup.

⇪ OPTIBET TEEB MÄNGU MÕNUSAKS 1000 € BOONUSEGA!Vinge mängude valik - üle 2000 erineva slotika!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!