Cirque Du Prix – saa osa 80 000 eurost!

Cirque Du Prix on YggDrasil võrgustiku üldine kampaania, mis toimub 1.-13. septembril. Cirque Du Prix raames viiakse läbi kaks slotiturniiri ning kokku läheb jagamisele 80 000 eurot.

Esimene turniir: 1.-9. september 2021

Mängi valitud YggDrasil slotikaid ning ürita saada võimalikult suur võit ühe keerutuse kohta. Miinimumpanuse nõuet pole, seega võid mängida julgelt ükskõik mis tasemel. Kuna tegemist on n.ö. “õnneliku keerutuse turniiriga”, siis ei anna suurem panus eelist (loe siit täpsemalt slotiturniiride kohta) ning võrdsed võimalused on kõigil.

Auhinnafondis on 60 000 eurot, mis jaguneb 546 parima vahel. Võitja teenib 10 000 eurot, viimane rahakoht on aga väärt 25 eurot puhast raha.

Teine turniir: 10.-13. september 2021

Sinu ülesandeks on täita kolm missiooni mängudes CherryPop, HippoPop ja PapayaPop. Mida kiiremini (vähema keerutuste arvuga) sa ülesande täidad, seda rohkem punkte teenid.

Parimate vahel läheb jagamisele 20 000 eurot, võitjat ootab magus 5000-eurone preemia.

Kuna tegemist on võrgustiku üldise kampaaniga, saab selles osaleda läbi mitmete online-kasiinode. Eestis on näiteks üheks selle kampaania korraldajaks siinse turu liider OlyBet.

Kliki siia OlyBeti konto avamiseks!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!