Coolbet boonuskood & Leia siit kehtivad Coolbet boonuskoodid nii kasiinos kui spordiennustuses!

Coolbet boonuskood võimaldab saada rahalise boonuse nii Coolbeti kasiino kui spordiennustuses. Enne Coolbet boonuskoodi sisestamist kliki sellele lingile ning alusta mängu Coolbetis 25 tasuta spinniga ilma sissemakseta. Alles seejärel vali sulle sobiv Coolbet boonuskood lisaboonuse saamiseks.

Coolbet boonuskood ja sellega kaasnevad boonused

Coolbet boonuskood kasiinos

Kõik uued Coolbeti mängijad saavad 25 tasuta spinni mängud Idol of Fortune. Selleks piisab ainult konto avamisest. Selleks EI PEA tegema sissemakset, samuti EI OLE VAJA kasutada boonuskoodi!

Pärast konto avamist ning tervituseks saadud tasuta spinnide tegemist on sul võimalik saada Coolbeti online-kasiinos täiendavalt ka üks kahest sissemakseboonusest:

1. Tee 10 € sissemakse ning saad 50 € boonust. See tähendab, et vaid 10-eurose sissemakse eest alustad mängu koguni 60 euroga. Boonus tuleb 45x läbi mängida. Kasuta boonuskoodi: CME2

2. 100% kuni 150 € sissemakseboonus + 50 tasuta spinni mängus Jane Blonde Returns. Vali oma boonus ise, tehes sissemakse vahemikus 20-150 eurot. Boonus tuleb 35x läbi mängida. Kasuta boonuskoodi: CME

Pane tähele, et mängija saab valida ühe kahest ülalpool mainitud boonusest.

Coolbet boonuskood spordiennustuses

Kui sulle meeldib spordile panustamine, siis tasub võtta sihikule ka Coolbeti spordiennustuse tervitusboonus. Jällegi on sul võimalik valida kahe boonuse vahel, mis on analoogsed kasiinoboonustele:

1. 10 € sissemakse annab 50 € boonust. Boonus tuleb 10x läbi mängida, panustades koefiga vähemalt 1.70. Kasuta boonuskoodi: 4XBOONUS

2. 100% kuni 150 € sissemakseboonus. Boonus tuleb 6x läbi mängida, panustades koefiga vähemalt 1.70. Kasuta boonuskoodi: SPORT150

Coolbet boonuskoodid olemasolevatele mängijatele

Erinevalt teistest suurematest kasiinodest kasutakse Coolbetis siiani laialt boonuskoode. Enamasti tuleb Coolbet boonuskood sisestada mingis konkreetses Coolbeti kampaanias osalemiseks. Vahel pakuvad boonuskoode ka Coolbeti partnerid.

Mängija peab arvestama sellega, et kasutada võib küll ükskõik milliseid boonuskoode (mängija valikul), kuid aktiivne võib olla vaid üks boonus ühe toote kohta. See tähendab, et kui oled juba kasutanud mõnda Coolbet boonuskoodi, tuleb vastav boonus kas läbi mängida või tühistada. Alles seejärel võid sisestada järgmise boonuskoodi.

Tuletame veelkord meelde, et uus mängija saab kasutada vaid ühte boonuskoodi ühe toote kohta. Nii ei saa üks mängija kasutada näiteks nii boonuskoodi CME ja CME2, vaid ainult ühte nendest. Kui sinu poolt sisestatud Coolbet boonuskood on aegunud või pole kasutusel, annab programm sellest automaatselt teada.

Coolbet boonuskoodi praktiline kasutamine

Väga lai boonuste valik

Coolbetil on valik boonuspakkumisi ning eksklusiivseid slotiturniire, samuti võib iganädalaselt saada nii tasuta spinne kui spordipanuseid. Üsna sageli toimub ka promosid, millest osavõtt on täiesti tasuta ning nende valik on tõesti lai. Tasub tähele panna ka seda, et Coolbetis saadud tasuta spinnidele ei kehti harilikult mingeid läbimängimise nõudeid.

Kas Coolbetis peab uue mängija boonuse jaoks tingimata boonuskoodi kasutama?

Jah. Kuna uuel mängijal on võimalik valida Coolbetis mitme boonuse vahel, siis annab mängija boonuskoodi sisestamisega kasiinole teada, millist boonust ta kasutada soovib.

Kas üks mängija saab kasutada ka enam kui ühte boonuskoodi?

Jah, kuid iga mängija võib kasutada korraga ainult ühte spordiennustuse ja ühte kasiino boonuskoodi. Uuel mängijal on lubatud valida üks boonuskood ühe toote kohta.

Kuidas kontrollida, kas mul juba on aktiivseid boonuskoode?

Selleks logi sisse oma kontole, ava leht 'Minu Konto' > 'Boonused'. Ühes tootes saad sa kasutada järgmist boonuskoodi siis kui eelmine boonus on lõpetatud. Jah. Seejuures tehakse Coolbeti spordikoefid siinsamas Eestis! Coolbeti Eesti kontoris töötab üle 100 inimese, kelle sekka kuuluvad ka koefide tegijad.

Unustasin boonuskoodi sisestada. Mida teha?

Lõpetamine mängimine ning sisestada koheselt boonuskood. Sa võid kirjutada ka klienditoele, võib-olla on nad nii head ning aktiveerivad selle tagantjärge...

Loe ka neid artikleid