Coolbet kampaania [SÜNNIPÄEV 2022]

Sellest artiklist leiad parimad Coolbet kampaania pakkumised, mille oleme soovinud eraldi esile tuua. Tegemist on püsimängijatele mõeldud pakkumistega, kel konto juba olemas.

Vaata, milline näeb välja Coolbet kasiino eesvaade

Coolbet sünnipäeva [KEHTIV!]

16. maist kuni 22. maini 2022 toimub Coolbeti sünnipäevakampaania, mis võimaldab teenida iga päev tasuta spinne.

Sa saad valida igal päeval ühe tasuta spinnide pakkumise, mis sõltub sissemakse suurusest (5, 10 või 20 eurot). Leia Coolbeti lehelt vastav boonuskood, tee sissemakse ning saad vastavalt pakkumisele tasuta spinne mõnes Coolbeti slotimängus. Sissemakse summa tuleb 1x (üks kord) läbi mängida.

Tasuta spinnidega võidetud rahale ei kaasne läbimängimise kohustust!

Lisaks saavad 100 mängijat, kes suudavad tasuta spinnidega enim võita väärt kasiinoboonuse, millele kehtib kõigest 6x läbimängimise nõue. Kõige edukam spinnija teenib aga 1300-eurose auhinnapaketi Tallinnas toimuvale suurele pokkeriturniirile Coolbet Open.

⇪ ALUSTA MÄNGU COOLBETIS 25 TASUTA SPINNIGA!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!