Coolbet uue mängija boonus

Uus mängija teenib Coolbetis pärast konto avamist ilma sissemakseta 25 tasuta spinni slotimängus Multifly. Tasuta spinnide saamiseks kliki siia Coolbetis konto avamiseks!

Seejärel on sul võimalik saada üks kahest sissemakseboonusest:

1. Tee 10 € sissemakse ning saad 50 € boonust. See tähendab, et vaid 10-eurose sissemakse eest alustad mängu koguni 60 euroga. Boonus tuleb 45x läbi mängida. Kasuta boonuskoodi: CME2

2. 100% kuni 150 € sissemakseboonus + 50 tasuta spinni. Vali oma boonus ise, tehes sissemakse vahemikus 20-150 eurot. Boonus tuleb 35x läbi mängida, tasuta spinnidega saadetud võitudele läbimängimise kohustust pole. Kasuta boonuskoodi: CME

Pane tähele, et mängija saab valida ühe kahest ülalpool mainitud boonusest.

⇪ KLIKI SIIA BOONUSE VALIMISEKSÜle 2000 erineva mängu Coolbetis!

Uued mängijad saavad Coolbetis valida kahe boonuse vahel

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!