Võrratu 1100 eurot uue mängija boonus OlyBetis

Da Vinci kutse – 3 preemiat OlyBetis

Da Vinci slotikad toovad sinuni Leonardo renessanssi-aegse maailma, milles leidub nii silmipimestavaid juveele kui ka ajaloo kuulsamaid maale eesotsas Mona Lisaga. Da Vinci slotikad pakuvad ka mitmeid unikaalseid mängufunktsioone nagu Tumbling Reels, Wildid ja tasuta spinnid.

Da Vinci slotikatega tasub teha tutvust OlyBeti kasiinos. Täida ajavahemikus 15.-22. juuni kuni kolm ülesannet ning naudi erilisi lisahüvesid!

Ülesanne 1: Panusta 50 € vabalt valitud Da Vinci mängus (Da Vinci Extreme, Triple Double Da Vinci Diamonds või Quadruple Da Vinci). Sa saad preemiaks 15 riskivaba keerutust (nn. WinSpinni) mängus Quadruple Da Vinci Diamonds, igaüks väärtusega 0,20 €.

Ülesanne 2: Panusta 100 € vabalt valitud Da Vinci mängus (Da Vinci Extreme, Triple Double Da Vinci Diamonds või Quadruple Da Vinci). Sa saad preemiaks 5 € väärtuses kindlustatud keerutusi ükskõik millises Da Vinci mängus.

Ülesanne 3: Panusta 100 € vabalt valitud Da Vinci mängus (Da Vinci Extreme, Triple Double Da Vinci Diamonds või Quadruple Da Vinci). Sa saad preemiaks 7 € cashbacki.

⇪ OLYBETIGA LIITUMISEKS KLIKI SIIA!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!