Dead or Alive – NETENT toob Eesti online-kasiinodesse legendaarse vesternimängu

Dead or Alive – surnud või elus? Kauboid, püstolid, korravalvurid ja lindpriid – see kõik annab kokku ühe hea vesterni, mille teemadel on tehtud mitmeid slotimänge.

Dead or Alive slotika suur võit

Dead or Alive slotikast on valminud kaks versiooni

Tõenäoliselt tuntuimaks vesternislotikaks saanud NetEnti Dead of Alive’i esimene versioon valmis juba 2009. aastal. Veelgi edukamaks on aga osutunud täpselt 10 aastat valminud Dead or Alive 2. Selle ühekordne võiduvõimalus on kuni 111 111-kordne algpanus esimese versiooni 12 000 vastu.

Mõlema mängu suureks plussiks on see, et vaid 9 võiduliini tõttu on ka miinimumpanuseks kõigest 9 senti. Kuigi mõnes online-kasiinos on alammääraks 18 senti. Seejuures kasutatakse tavalist 5×3 formaati. Baasmäng on kõrge volatiilsusega (vähe võite, kuid need on see-eest arvuliselt suuremad), mängus kasutavad karakterid huvitavad, temaatika põnev ning taustaks kostub mõnusat kabjaplaginat koos pisut kummitavate häältega. Boonusmängude ajal võib jällegi kuulda mõnusat ja tempokat saloonimuusikat.

Nii Dead or Alive kui Dead or Alive 2 pakuvad korralikku RTP-d, mis on koguni 96,80%. See tähendab, et keskmiselt makstakse iga panustatud 100 euro kohta välja 96,80 eurot võite, mis on online-slottide kohta igati viisakaks näitaja.

Dead or Alive boonusmängud

Dead or Alive 2 slotikal tuleb boonusmängu saamiseks saada kolm scatterit (kuid ka kahe scatteri olemasolu annab võidu kahekordse algpanuse ulatuses). Boonusmängu saamise tõenäosus on umbes 0,5%. See tähendab, et sul tuleb teha keskmiselt ligi 200 keerutust, et saada (järgmine) boonusmäng. Sa ei viitsi oodata ning soovid teada, kuidas osta boonusmäng? Meil on sulle halvad uudised – selles mängus pole boonuse ostmine kahjuks võimalik.

Mängijal on valida kolme boonusmängu vahel. Esimene (Train Heist ehk suurenevad võidukordistajad) on madala, teine (Old Saloon ehk kleepuvad wildid) keskmise ning kolmas (High Noon Saloon, kus nii võidukordistajad kui kleepuvad wildid) kõrge volatiilusega.

Valides madala volatiilsusega boonusmängu, tagad endale igati arvestatava võidu. Kui aga soovid võita tõeliselt suurelt, pead vaatama juba kahe kõrgema volatiilsusega boonusmängu poole. Mõistagi pead arvestama ka sellega, et tegemist on ikkagi õnnemänguga. Kõrge volatiilsus tähendab, et võita võib küll suurelt, kuid neid võite tuleb jällegi harvem.

Nagu eelnevalt mainitud, on Dead or Alive mängudel palju konkurente, näiteks Pragmatic Play Wild West Gold. Siiski on Dead or Alive suutnud oma juhtpositsiooni vesternislotikate seas hoida ning kes teab – äkki valmib kunagi ka selle mängu kolmas versioon?

Kuna NetEnti mänge pakuvad kõik online-kasiinod, võid ka Dead or Alive või Dead or Alive 2 slotikaid keerutada kus iganes. Leia põhjalik nimekiri, kus on kirjas kõik meie poolt soovitatud Eesti kasiinod.