Dead or Alive – NETENT

Dead or Alive – surnud või elus? Kauboid, püstolid, korravalvurid ja lindpriid – see kõik annab kokku ühe hea vesterni, mille teemadel on tehtud mitmeid slotimänge.

Menukas NetEnti slotikas Dead or Alive 2

Tõenäoliselt tuntuimaks vesternislotikaks saanud NetEnti Dead of Alive’i esimene versioon valmis juba 2009. aastal. Veelgi edukamaks on aga osutunud täpselt 10 aastat valminud Dead or Alive 2, mille ühekordne võiduvõimalus on kuni 111 111-kordne algpanus (esimese versiooni 12 000 vastu).

Mõlema mängu suureks plussiks on see, et vaid 9 võiduliini tõttu on ka miinimumpanuseks kõigest 9 senti (mõnes online-kasiinos, näiteks Pafis siiski 18 senti), seejuures kasutatakse tavalist 5×3 formaati. Baasmäng on kõrge volatiilsusega (vähe võite, kuid need on see-eest arvuliselt suuremad), mängus kasutavad karakterid huvitavad, temaatika põnev ning taustaks kostub mõnusat kabjaplaginat koos pisut kummitavate häältega. Boonusmängude ajal võib jällegi kuulda mõnusat ja tempokat saloonimuusikat.

Nii Dead or Alive kui Dead or Alive 2 pakuvad korralikku RTP-d, mis on koguni 96,80%. See tähendab, et keskmiselt makstakse iga panustatud 100 euro kohta välja 96,80 eurot võite, mis on online-slottide kohta igati viisakaks näitaja.

Boonusmängud

Dead or Alive 2 slotikal tuleb boonusmängu saamiseks saada kolm scatterit (kuid ka kahe scatteri olemasolu annab võidu kahekordse algpanuse ulatuses). Boonusmängu saamise tõenäosus on umbes 0,5%, mis tähendab seda et sul tuleb teha keskmiselt ligi 200 keerutust, et saada (järgmine) boonusmäng. Osta boonusmängu kahjuks ei saa.

Mängijal on valida kolme boonusmängu vahel, millest esimene (Train Heist ehk suurenevad võidukordistajad) on madala volatiilsusega, teine (Old Saloon ehk kleepuvad wildid) keskmise volatiilsusega ning kolmas (High Noon Saloon, kus nii võidukordistajad kui kleepuvad wildid) kõrge volatiilusega.

Valides madala volatiilsusega boonusmängu, tagad endale igati arvestatava võidu, kuid kui soovid võita tõeliselt suurelt, pead vaatama juba kahe kõrgema volatiilsusega boonusmängu poole. Mõistagi pead arvestama ka sellega, et tegemist on ikkagi õnnemänguga ning kõrge volatiilsus tähendab, et võita võib küll suurelt, kuid neid võite tuleb jällegi harvem.

Nagu eelnevalt mainitud, on Dead or Alive mängudel palju konkurente, näiteks Pragmatic Play Wild West Gold. Siiski on Dead or Alive suutnud oma juhtpositsiooni vesternislotikate seas hoida ning kes teab – äkki valmib kunagi ka selle mängu kolmas versioon?

Kuna NetEnti mänge pakuvad kõik Eesti online-kasiinod, võid ka Dead or Alive või Dead or Alive 2 slotikaid keerutada kus iganes. Tutvu siin kõikide meie online-kasiinode sõltumatute ülevaadetega!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!