Diamonds of Realm ja Raptor Doublemax : meeletu kordistaja võimaldab võita kuni 1,2 miljonit eurot!

Diamonds of Realm ja Raptor Doublemax on eestlaste seas enimarmastatud mängutootja Play’n Go uue mängud, mille omapäraks eriti vinged kordistajad.

Diamonds of Realm mängus saadud suur võit

Kuna viimaste aastate trend soosib järjest enam kõrge volatiilsusega slotikaid (võite on arvuliselt vähem, kuid need on see-eest suuremad), on Play’n Go astunud veel järgmise sammu ning asunud mängijaid püüdma lausa ÜLIKÕRGE volatiilsusega, kuid siiski korraliku 96%-lise RTP-ga slotimängudega. Kaks värskeimat näidet on augustis turule toodud ning ka Eesti online-kasiinodes juba laialt levinud Diamonds of Realm ja Raptor Doublemax. Mängida saad neid mõlemat näiteks kontovabas Nutz kiirkasiinos.

Diamonds of Realm võib tuua kuni 20 000x võidu

Selles mängus pakuvad Kuningas Arthur ja kuninganna Guinevere unustamatut seiklust ning hasartset actionit, mille muudavad põnevaks võidukordistajad. Nii võib iga keerutuse ajal käivituda kas 2, 5, 10 või suisa 100-kordne kordistaja, mis sinu võidu hoobilt kõrgustesse kergitab.

Eriti põnevaks läheb aga boonusspinnide ajal, mille saamiseks tuleb sul hittida rullikutele kolm teemantit. Nende teemantite kogumine jätkub aga seda hoogsamalt ka boonusspinnide ajal ning nende saamine on erakordselt oluline.

– Kogudes 6 teemanti, saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja 5.

– Kogudes veel 6 teemanti (kokku 12), saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja juba 10.

– Lisades oma kogusse veel 6 teemanti (kokku 18), saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja koguni 100. Sellest edasi võidukordistaja enam ei kerki ning ekraanile ei ilmu ka täiendavaid teemante.

Diamonds of Realm võimaldab saada ühekorraga kuni 20 000-kordse võidu (minimaalse, kõigest 20-sendise panusega keerutus võib tuua seega sisse 4000 eurot). Tõsi – arvestada tuleb VÄGA KÕRGE volatiilsusega. Sa ei pruugi pikka aega mitte midagi võita, kuid kui kord juba võit tuleb, võib see olla vägagi korralik.

Raptor Doublemax lubab ka miljonivõite

25 võiduliininga dinosauruste-teemaline Raptor Doublemax astub veel ühe summa edasi, pakkudes samuti progresseeruvat, kuid piiramatult duubelduvat kordistajat!

Kui sul õnnestub saada mistahes võitev kombinatsioon, siis eemaldatakse vastavad sümbolid ekraanilt ning mängija saab n.ö. korduskeerutuse, mille jooksul ilmuvad eemaldatud sümbolite kohtadele juhuslikult valitud uued sümbolid koos WILD-iga.

Igal korral, mil toimub sümbolite asendus, duubeldatakse sinu võidukordistajat. See on justkui videopokker! Alguses on kordistaja 1, seejärel 2, siis 4, edasi 8…16…32…64 ning võib tõusta lausa ulmelistesse kõrgustesse. Kui ekraanile enam ühtegi võitvat kombinatsiooni ei tule, siis algab uus keerutus ning mõistagi nullitakse ka kordistaja.

Oma testmängus suutsime jõuda koguni kordistajani 512 – seda küll boonusspinnide ajal. Ainuüksi tasuta keerutuste saamine kui selline võib olla tõeline lotovõit, sest boonuskeerutuste ajal kordistajat ei nullita ning nii võivad just viimased boonuskeerutused tuua hiiglaslikke võite. Nii pakub Raptor Doublemax slotikas, mille miinimumpanus on kõigest 25 senti (ning puudub ka Jackpot-süsteem) võimalust võita ühekorraga kuni 1,2 miljonit eurot!

Raptor Doublemax mängimiseks sobib taaskord hästi Nutz.ee. Enne mängimise alustamist vaata järgi, milline Nutz boonus sind ootab.

Raptor Doublemax slotimäng