Eestlane võitis fantaasiaspordiga pool miljonit

Me oleme kirjutanud nii suurtest loto, kasiino-, spordiennutuse kui ka pokkeri ning isegi bingovõitudest. Kuid lisaks neile on ka fantaasiasport teinud õnnelikuks nii mõnegi eestlase. 2022. aasta mais võitis üks Eesti jalkafänn üle poole miljoni euro!

Pool miljonit teenistust fantaasiaspordiga!

Mis on fantaasiasport?

Fantaasiasport ehk Fantasy Sports on üle maailma väga populaarne ning eelkõige spordihuviliste seas armastatud mäng, kus iga mängija saab panna kokku oma tiimi (või mitu tiimi), mis hakkab vastavalt päris mängus toimunud sündmustele punkte koguma. Punkte võib saada erinevate saavutuste ees nagu näiteks väravad või söödud.

Igal tiimil on eelarve, mille ulatuses saab selle omanik meeskonna kokku panna ehk osta mängijaid. Kui mäng vältab näiteks kogu hooaja, teenib tiimi omanik punkte kogu hooaja oma mängijate saavutuste põhjal. Punktide põhjal moodustub hooaja lõppedes edetabel. Võistluse auhinnafond koguneb sisseostudest, millele sageli lisavad ka korraldajad omapoolset meelehead. Auhinnafond jagatakse parimate tiimide omanike vahel.

Enamasti ei pea üks mängija piirduma ühe tiimiga, vaid võib osta ka mitu piletit (üks pilet iga tiimi kohta). Nii tõuseb küll kogu mängus osalemise tasu, kuid suurenevad ka võiduvõimalused.

⇪ PANE KOKKU OMA FANTAASIATIIM!Sind ootab Pafis palju põnevaid võistlusi!

Eesti vutifänn teenis üle poole miljoni!

Mais lõppenud Premier League 2021/2022 hooajal tegi superesituse üks Pafis mänginud Eesti jalkafänn, kes võitis nii liiga üldarvestuses kui suutis veel viie oma tiimiga esikümnesse mahtuda! Kuna võistluse auhinnafond oli koguni 1,15 miljonit eurot, teenis mängija ainuüksi esikoha eest 230 000 eurot võidupreemiat, lisaks üle 300 000 euro ülejäänud auhinnakohtade eest.

Premier League auhinnamängust võttis osa 5000 osalejat, kes lõid mängu käigus üle 38 000 erineva tiimi. Sellisel tasemel niivõrd heade tulemuste saavutamine üllatas isegi Pafi juhti, endist tippsportlast Allar Levandit. “Nii tihedas rahvusvahelises konkurentsis, kus kõikidel osalejatel on väga head ja võrdsed võimalused mängijate kohta infot saada, on see märkimisväärne saavutus. Seda, et tegemist ei olnud puhta juhusega, näitab seegi, et võitja suutis mitu head tiimi kokku panna,” kiitis Levandi.

Läbi Pafi saad osaleda paljudes erinevates fantaasialiigades, proovides lisaks jalgpallile kätt ka näiteks korvpallis, tennises, golfis või isegi e-spordis. Tutvu Pafi ülevaatega ning alusta mängu koos tasuta spinnidega!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!