Extra Chili Epic Spins eridiil Pafis – kogu pileteid ja osale 1500 € auhinnaloosis

Extra Chili Epic Spins on värske Evolution Gaming mängushow, mis valmis 2023. aasta veebruaris. Mängi seda Pafis ning osale 1500 euro loosimises.

Extra Chili Epic Spins auhinnaloos Pafis

Extra Chili Epic Spins mängu kirjeldus

Extra Chili Epic Spins on vinge teleshow, kus sa keerutad koos saatejuhiga Extra Chilli Megaways slotikat. Jah, täiesti tavalist slotikat, kuid mängus on siiski mitu olulist “aga”:

1. Mängimine käib viiemänguliste tsüklitena. See tähendab, et tavapärase 0,10 € miinimumpanuse asemel tuleb üheks mänguks käia välja vähemalt 0,50 €.

2. Iga keerutuse eel võib ekraanile ilmuda kordistaja või täht (“T”, “O” ja “P”). Kordistajad suurendavad võite ning ühe mängutsükli jooksul saadud kordistajad liidetakse. Seetõttu on ka viimane keerutus kõige väärtuslikum. Kui mängijal õnnestub aga saada ühe tsükli jooksul kõik kolm tähte (just sellises järjestuses), siis käivitub boonusmäng. Pane tähele, et kordistaja või tähe lisandumine ei juhtu tingimata igal keerutusel.

3. Boonusmängus antakse kõigile eelnevalt panustanud mängijatele 8 täiendavat keerutust, mis lisanduvad eelmisele tsüklile. Boonusmäng algab selle kordistaja, mis oli boonusmängu toonud mängutsükli lõpus. Pärast kaheksa keerutuse lõppemist võib mängija saada juurde veel 2+2 keerutust, kui valib õige värvi. Selle tõenäosus on esimesel juhul 50, teisel aga 25 protsenti.

Extra Chili Epic Spins eridiil Pafis

Mänguga tutvumiseks sobib ülihästi Paf Eesti kasiinos 12.-23. aprillini toimuv kampaania. Lihtsalt tee omal valikul panuseid Extra Chili Epic Spins mängushow’s ning kogu loospileteid. Iga panustatud 20 eurot annab ühe loosipileti. Panuste suuruse ning aja võid ise valida. Kampaaniaga täiendavalt kuskil liituma ei pea.

Kampaania lõpuks viiakse läbi loosimine. Auhinnalaual on 1×500 €, 1×450 €, 1×250 €, 1×100 € ja 6×50 €. Võidetud raha võib vabalt kasutada ning seda ei pea hiljem kuskil “läbi mängima”.