Gonzo toob Pafis kulda ja tasuta spinne

Gonzo on ilmakuulus seikleja ning Gonzo’s Quest üks läbi aegade edukamaid slotimänge, mida on mängitud Eesti online-kasiinodes juba alates 2013. aastast. Hiljem on sellele tehtud nii Megaways-versioon kui ka live-kasiino mäng Gonzo’s Treasure Hunt.

Nüüd on see mäng saanud järje Gonzo’s Gold slotikana, mis on klassikalisest Gonzo’s Questist siiski võrdlemisi erinev. Võidu toob vähemalt neljast sümbolist koosnev kobar (kobarapõhised mängud on ka näiteks Reactoonz või Knights and Dragons) ning ühest sümbolist koosnevad kobaraid võib olla mitu, mis jällegi võite suurendab.

Panused algavad kümnest sendist, suurim ühekordne võit on 5000x. Võite aitavad suurendada wildid ja boonusmängud, slotika volatiilsus aga keskmine ning RTP 96,11%.

Selle põneva mänguga saad teha tutvust juba nüüd Paf online-kasiinos, kus antakse igale mängijale 60 tasuta spinni!

Kuidas saada Gonzo spinne?

Selleks, et alustada Pafis Gonzo’s Gold slotika tasuta keerutamist, toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri pakkumine

3) Panusta 20 € väärtuses mängus Gonzo’s Gold ning saad 20 tasuta spinni

4) Panusta 40 € väärtuses mängus Gonzo’s Gold ning saad 40 tasuta spinni

NB! Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida! Iga tasuta spinni väärtus on 10 senti. Pakkumine on aktiivne 18.-24. oktoobril 2021.

⇪ VÕTA KOHE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!