Gordon Ramsey Põrgukatel

Gordon Ramsey Hell’s Kitchen on 2021. aasta märtsis ilmavalgust näinud NetEnti slotikas. Maailmakuulsa koka “põrgukatel” ei paku ainuüksi hõrgutavaid virtuaalseid maitseelamusi (mis võivad tõesti isu peale ajada), vaid ka omalaadseid lõbusaid lisafunktsioone.

NetEnt slotika Gordon Ramsey Hell's Kitchen boonusmäng

Gordon Ramsey Hell’s Kitchen mängu kirjeldus

Gordon Ramsey Hell’s Kitchenis käib mäng 5×3 formaadis ning põnevust tõstavad nii juhuslikult käivituv boonusfunktsioon (rullikutele lisanduvad wild-sümbolid, mis tõotavad suuri võite) kui ka boonusmäng. Viimase käivitab kolm leegitsevat Gordon Ramsey sümbolit ning siis läheb tõesti väga lõbusaks!

Esmalt peab mängija valima boonusmängus “poole” – kas punaste või siniste võistkonna. Seejärel antakse mängijale 10 tasuta spinni teatud lisavõimalustega nagu võidukordistajad või lisawildid. Keerutus antakse nii “siniste” kui “punaste” aknas ehk korraga kahel väljal. Võidab see tiim, kel õnnestub 10 keerutuse jooksul rohkem raha teenida.

Kui oled valinud õige” poole”, siis saad auhinnaks lisaboonusmängu (vaata järgmist pilti), mis tõotab veel auhinnalisa. Kõik rahalised võidud, mille sa saad Gordon Ramsay slotimängu tasuta spinnide jooksul mõlemal väljal ning võimaliku lisa-boonusmängu käigus, lisatakse sinu kontole.

Mäng on suhteliselt madala volatiilsusega ning 96,07%-lise keskmise teoreetilise tagasimaksega. Seega võib Gordon Ramsey Hell’s Kitchen sobida kõigile, keda naudivad kasiinomängude meelelahutuslikku elementi mõõduka riskiga.

Täiendav boonusmäng slotikal Gordon Ramsey Hell's Kitchen

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!