GrandX nädala mäng: saa kuni 100 tasuta spinni

Unikaalseid Amaticu slotimänge Eestis esindavas GrandX kasiinos toimub mitmeid iganädalasi kampaaniaid ning turniire. Üks populaarsemaid neist on Nädala Mängu kampaania, mis võimaldab teenida kuni 100 tasuta spinni.

See kampaania toimub igal teisipäeval. Kui teed vähemalt 20 € sissemakse, siis saad 30 tasuta spinni GrandX nädala mängus. Kui sellest on aga vähe, siis võid teha veel vähemalt 40 € sissemakse ning teenid täiendavad 60 tasuta spinni. Nädala mäng on igal nädalal erinev ning selle leiab GrandX veebilehelt.

150 kõige kiiremat mängijat saavad 10 spinni päris niisama, pole vaja isegi sissemakset teha! Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva ning nendega võidetud raha tuleb sissemaksevaba boonuse korral 10x ning sissemaksega boonuse korral 20 korda läbi mängida.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!