GrandX turniirid

Eksklusiivselt Eestis vaid Amaticu slotimänge pakkuv GrandX korraldab ka palju slotiturniire. Tutvu siin GrandX turniirivaliku ja reeglitega!

GrandX online-kasiino turniiride ülevaade

GrandX turniirid – üldine info

GrandX on Eestis unikaalne online-kasiino, pakkudes vaid Amaticu slotimänge. Kuigi GrandX kuulub samanimelisele Austria ettevõttele, on tegemist vägagi Eesti ettevõttega, mille kontor asub Tallinnas ning klientuuri moodustavad suuremas osas eestlased.

Nii on ka GrandX turniirid mõeldud peaasjalikult Eesti mängijatele ning kuigi nende auhinnafondid ei ole suured, on ka konkurents suhteliselt väike ning võimalusi võitmiseks on igaühel.

GrandX turniiridele oodatakse eelkõige püsimängijaid ning need pakuvad püsimängijatele võrratuid lisaauhindu. Sa ei pea tegema midagi muud kui lihtsalt mängima neid mänge, mida oled mänginud ka varasemalt! Tutvu siin GrandX detailse ülevaatega.

GrandX maihulluse turniir [AEGUNUD]

GrandX korraldab ajavahemikus 1.-11. mail 2022 eksklusiivse slotiturniiri, mille auhinnafondis on 1000 € pärisraha ning 2000 TASUTA SPINNI! Auhinna teenib 20 parimat, seejuures ootab võitjat 250 € + 350 tasuta spinni!

Turniiril osalemiseks liitu sellega, mängi oma lemmikmänge ning kindlusta edetabelis võimalikult kõrge koht. Iga pärisrahas panustatud 10 € annab 1 turniiripunkti.

Edetabelit uuendatakse automaatselt GrandX lehel ning võitjaga võetakse hiljem ühendust SMS-i või e-maili teel. Rahalised auhinnad tuleb 1x ning tasuta spinnidega võidetud raha 10x läbi mängida. Nõuded tuleb täita 14 päeva jooksul.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!