Halloween Jack – kas parim Halloweeni mäng?

Halloween on kasiinomaailmas tähtis püha, mida näitab kindlasti juba seegi, et igal slotisõbral on võimalik mängida paljudel erinevatel Halloweeni teemalistel mänguautomaatidel.

Halloweeni-teemalisi slotikaid on loonud mitmed erinevad tootjad, nende seas ka kõikides Eesti online-kasiinodes esindatud NetEnt.

Halloween Jack

Halloween Jack on NetEnti tuntuim Halloweeni teemaline mäng, mis on sisuliselt koopia sama tootja menukast slotikast Jack and the Beanstalk.

Mäng käib 20 liinil (algpanus seega 0,20 €) ning Halloween Jacki RTP on 96,28%. Üksainus keerutus võib tuua kuni 3000-kordse võidu, mängu volatiilsus on aga keskmisest kõrgem (kuid mitte ülikõrge).

Halloween Jack Netent slot game

Kõndiv WILD

Nii Halloween Jacki kui Jack and the Beanstalki eripäraks on nn. “kõndiv wild” (Walking Wild). See tähendab, et juhul kui ekraanile maandub selline sümbol, täidab ta klassikalist WILD-i funktsiooni (ehk asendab kõiki teisi sümboleid), kuid ei kao keerutuse lõppesed ekraanilt, vaid liigub ühe rulliku võrra vasakule ning mängija saab korduskeerutusi.

Korraga võib ilmuda ekraanile ka kaks või isegi rohkem WILD sümbolit. Mängija saab tasuta keerutusi kuniks ekraanil on vähemalt üks WILD ning lisaks veel ühe tasuta kordukeerutuse, kui viimane WILD on ekraanilt kadunud.

Korduvkeerutused ning “kõndiva WILD”-i funktsioon võimaldab oma võite oluliselt suurendada, sest annab mängijale paremaid kombinatsioone ning tasuta keerutusi.

Boonusmäng

Eriti väärtuslikuks võib aga osutuda Halloween Jacki boonusmäng, mille käivitab kolm surnukirstu (kirst tähistab niisiis SCATTERIT).

Boonusmängu alustuseks antakse sulle 10 tasuta spinni ning lisandub uus sümbol – latern. Samuti kehtib “kõndiva wild”-i põhimõte, mis on boonusmängu ajal lausa erakordselt kasulik, sest tagab tasuta lisakeerutusi koos kõikide boonusmängule omaste hüvedega.

Ka laternate sümbolid on väga olulised. Kõikide boonusspinnide jooksul on võimalik süüdata 3, 6 või 9 laternat ning iga süütamine annab “kõndivale WILD”-ile jõudu juurde. Näiteks üheksa laterna süttimisel laieneb üksainus WILD üle kogu rulliku ning vasakule ei rända seejärel enam mitte üksainus WILD, vaid kogu rullik.

Kuna korraga võib olla mängus ka kaks või enam WILD-i, võib see tuua väga korralikke võite ning palju mängurõõmu (nagu võite näha eelmiselt pildilt). Boonusspinnide jooksul võib saada ka uusi tasuta keerutusi – kolm surnukirstu käivitab viis täiendavat tasuta keerutust. Oh kui mõnus on neid saada juurde just siis, kui 9 laternat põlevad…

Halloween Jacki saad mängida kõikides Eesti online-kasiinodes. Kui soovid minna kiiresti asja kallale ning vältida tüütut registeerumist/dokumentide saatmist, siis kliki siia ning alusta Halloween Jacki mängimist Kiirkasiinos!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!