Halloweeni õnneratas Pafis – keeruta iga päev!

Halloweeni nädal on alanud! Paljudes Eesti online-kasiinodes ootavad sind mitmesugused ägedad kampaaniad ning auhinnad, mõistagi on kampaania keskmes erinevad Halloweeni mängud.

Paf võimaldab keerutada iga päev erilist Halloweeni õnneratast 25.-31. oktoobril. Sa saad igal kuupäev ühe keerutuse, mis toob mõne mõnusa auhinna kingituse, boonuse või tasuta spinnide näol.

Kampaania avapäeval, 25. oktoobril võidad sa suure tõenäosusega õiguse teenida tasuta spinnide slotimängus Muerto En Mictlan. Jõua boonusmänguni (meil kulus selleks umbes 10 keerutust) ning pärast boonusmängu lõpetamist ootab sind 20 tasuta spinni. Keerutada saad kõigest 10 sendiga ning tasuta spinnidega võidetud rahale täiendavaid läbimängimise kohustusi ei rakendu. Liitu Pafiga ning proovi järele!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!