Võrratu 1100 eurot uue mängija boonus OlyBetis

Jaanipäev OlyBetis: Saa risikivabu keerutusi

Jaanipäev on käes! 22.-25. juunil pakub OlyBeti online-kasiino kõikidele oma mängijatele 5 € väärtuses riskivabu keerutusi (nn. winspinnid) mängus Miss Wildfire. Nende saamine on väga lihtne ning täiendavaid nõudmisi ei ole.

Jaanipäeva riskivabade keerutuste saamiseks tee nii:

1) Mine oma OlyBeti kontole (kui sul seda veel pole, siis ava konto siin)

2) Aktiveeri kampaania lehel “Minu kampaaniad”

3) Tee vähemalt 20-eurone sissemakse

4) Panusta vähemalt 20 € väärtuses ükskõik millises järgnevas mängus: Firefly Frenzy, Secrets Of The Forest Extreme, Fire Toad, Multifly! või Wild Weather.

Seejärel kantakse riskivabad spinnid sinu kontole ning võid alustada keerutamist. Riskivabad keerutused võid teha ükskõik milliste panustega, peamine et need oleksid alla 1 euro.

⇪ KLIKI SIIA NING VÕTA OMA RISKIVABAD KEERUTUSED!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!