Jõulukingid OlyBetist: Keeruta riskivabalt!

Varajased jõulukingid ootavad sind OlyBetis – saa juba täna 5 euro väärtuses riskivabu spinne 2021. aasta ühes oodatuimas jõulumängus Plenty of Presents!

Tegemist on Just For The Win mängustuudio slotikaga, mis jõuab mängijate ette alles 1. detsembril, kuid nii mõneski Eesti online-kasiinos saab seda juba proovida. Nende seas on ka turu suurim tegija OlyBet.

Plenty of Presents on kõrge volatiilsusega ning panused algavad 20 sendist. Mängus on 10 võiduliini ning põnevust lisavad nii WILD-kordistajad, tasuta spinnid kui juhuslikult saabuv funktsioon “Jõuluvana saabub”.

Tasuta spinne saab soovi korral ka osta, seejuures on võimalik teha üks kolmest valikust:

1) Osta 8 tasuta spinni 90x algpanuse eest
2) Osta 15 tasuta spin 159x algpanuse eest
3) Osta 30 tasuta spinni 314x algpanuse eest

Jõulukingid päris niisama! Kuidas saada riskivabu spinne?

Riskivabade keerutuste saamiseks tee nii:

1) Mine oma OlyBeti kontole (kui sul seda veel pole, siis ava konto siin)

2) Aktiveeri kampaania lehel “Minu kampaaniad”

3) Tee vähemalt 10-eurone sissemakse

4) Tee 15 euro väärtuses keerutusi mängus Plenty of Presents (võid valida ka ühe alternatiivse mängu).

5) Sulle antakse 5 euro väärtuses riskivabu spinne mängu Plenty of Presents (või ühes alternatiivses mängus). Riskivabad keerutused võid teha ükskõik milliste panustega, peamine et need oleksid alla 1 euro. Nii võid teha näiteks 25 x 0,20 € spinni või hoopis 5 x 1 € spinni.

6) Kui sinu keerutus ei võida, tagastatakse kogu algpanus pärisrahana.

Tagastatud rahale täiendavaid läbimängimise nõudeid ei rakendu!

⇪ KLIKI SIIA NING VÕTA OMA RISKIVABAD KEERUTUSED!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!