Optibeti jõuluvana toob üle 3000 spinni

Optibeti jõuluvana kingikott on suur ning lähenevate pühade ajal läheb jagamisele suur ports erinevaid auhindu.

Iga päev tehakse mängijatele kaks eksklusiivset pakkumist. Üks neist ootab alati kasiinomängijaid, võimaldades saada teatud käibenõude täitmise eest riskivabu keerutusi.

Igal argipäeval läheb loosi kuni 100 riskivaba keerutust, igaüks väärtusega 0,20 €. Käibenõue on võimalik täita kolmes osas, esimesed 20 spinni saab juba kõigest 50 euro läbimängimise eest.

⇪ KLIKI SIIA RISKIVABADE SPINNIDE SAAMISEKS!Alusta mängu võimsa mänguvalikuga Optibetis!

Seevastu nädalavahetustel toimuvad ELK mängude sümbolijahid, kus võib saada koguni 250 spinni koguväärtuses 550 eurot. Kogu kampaania võimaldab saada üle 3000 riskivaba spinni

Päeva teine kampaania on mõeldud kas live-kasiino mängijatele või spordiennustajatele. Ka need pakkumised on üldiselt suhteliselt korralikud.

Jõulukalendris osalemiseks ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastava päeva kampaania.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!