Saa 25 spinni

Juulikuine suvebingo: lõbutse Pafi bingotubades

Pafi bingotubades on 5.-31 juulil palju võimalusi lisavõite teenida. Tutvu eripakkumistega ning suurenda oma bingovõite!

Iga päev toimib erinevatel kellaaegadel neli kampaaniat:

Kuldne pilet – see tähendab et juhuse tahtel võib üks või mitu bingopiletit osutuda kuldseks piletiks, mis tähendab kahekordseid reavõite.

Teemantpilet – sama, mis kuldne pilet, kuid sel juhul sinu reavõit koguni kolmekordistatakse.

Garanteeritud potid – igal mängul on garanteeritud auhinnafond. Mida rohkem on aga mängijaid, seda suurem summa garanteeritud auhinnapotile lisandub.

Kampaaniad toimuvad vaheldumisi erinevates bingotubades. Liitu Pafi bingoga ning tutvu alles äsja lisandunud uue mänguga.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!