Unibetis toimub Kalle Rovanperä fänniloos : Lihtsalt liitu, osalemine on täiesti tasuta!

Kalle Rovanperä eduka tiitlikaitsmise järel jagab Unibet oma mängijatele natuke X KALLE fännistuffi. Loosis osalemine on väga lihtne ja täiesti tasuta!

Kalle Rovanperä fänniloos Unibetis pakub auhindu täiesti tasuta

Kalle Rovanperä fänniloos

Eesti ralifännide jaoks on Kalle Rovanperä eelkõige Ott Tänaku kange konkurent, kuid meil on ka põhjust põhjanaabrit tunnustada. Ta tuli mulle läbi aegade noorima sõitjana maailmameistriks ning kaitseb tiitli ka tänavu. Ja mis kõige tähtsam – Unibet jagab nüüd oma mängijatele stiilset, limiteeritud koguses ning täiesti ametlikku UNIBET X KALLE fännistuffi.

Kui soovid loosimises osaleda, tuleb Sul vaid minna Unibeti lehele (kliki eelmisel lingile), avada konto või logida oma olemasolevale kontole sisse. Seejärel ava PAKKUMISED > SPORDIENNUSTUSE PAKKUMISED > VÕIDA ROVANPERÄ NÄNNI. Liitu vastava kampaaniaga.

Ja rohkem ei peagi mitte midagi tegema! Liitumiseks on aega kuni 5. novembrini 2023, mille järel toimub loosimine. Kui sa võidad, annab Unibet sellest personaalselt teada. Auhinnad on personaalsed ning neid ei saa vahetada rahaks.

Kuna kampaanias osalemine on täiesti tasuta ning see nõuab vaid ühte hiireklikki, siis soovitame võimalusest kinni haarata.