Kanuuna tasuta spinnid

Kanuuna tasuta spinnid on sinu! Kõik uued mängijad saavad Kanuuna online-kasiinos koguni 200 tasuta spinni, millega võidetud raha EI TULE läbi mängida. Tasuta spinnide saamiseks piisab vaid liitumisest (selleks kliki siia lingile) ning vähemalt 20-eurose esimese sissemakse tegemisest!

Alusta mängu Kanuunas koos 200 tasuta spinniga

Kanuuna tasuta spinnid – põhimõtted

Kanuuna tasuta spinnid antakse kõikidele sissemakse teinud uutele mängijatele ning boonuskoodi kasutamine pole vajalik. Kehtivad järgmised põhimõtted:

1) Kui teed oma esimese sissemakse, teenid kohe 20 tasuta spinni.

2) Oma järgmised tasuta spinnid saad 24 tundi pärast esimese sissemakse tegemist (täiendavat sissemakset pole vaja teha). Nii teenid Kanuuna tasuta spinne kokku 10 päeva jooksul (kuni 200 tasuta spinni saab täis).

3) Kanuuna tasuta spinnid kehtivad 24 tundi. Selle aja jooksul tuleb vastava päeva keerutused ära teha, muidu nad aeguvad.

4) Kanuuna tasuta spinnidele võidetud rahale EI RAKENDU läbimängimise kohustust, samuti puudub võitudele ja väljamaksete suurusele ülempiir. Minimaalne väljamakse on 20 eurot.

5) Kanuuna tasuta spinnid antakse järgmistes mängudes:

Päev 1 (sissemakse tegemine): Book of Tut
Päev 2: Jammin’ Jars 2
Päev 3: Money Train 2
Päev 4: Book of Oz
Päev 5: Razor Shark
Päev 6: Iron Bank
Päev 7: The Falcon Huntress
Päev 8: Ancient Fortunes: Poseidon
Päev 9: Razor Shark
Päev 10: John Hunter and the Mayan Gods

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!