Kas ja kui palju tegelikult võidetakse?

Kui veel kümmekond aastat tagasi (rääkimata 90-ndatest) ümbritses mänguautomaate suur salapära ning enamasti polnud ka kasiino reatöötajatel (rääkimata klientidest) õrna aimugi tegelikest võiduprotsentidest ning võitude jagunemisest, siis tänapäeval seda infot enam kuskil ei varjata.

Vastupidi – kõikvõimalikku infot oma mängude kohta jagavad eelkõige mängutootjad ise. Seega võib igaüks enne mängimise alustamist pisut googeldada ning leida kiirelt info näiteks selle kohta…

1) … milline on vastava slotimängu RTP (keskmine tagasimakse mängijale)

2) …kui kõrge on mängu volatiilsus (kas vähe suuri või palju väikseid võite)

3) …milline on mängu hitrate (tõenäosus, et sinu keerutus toob mistahes võidu)

Selle kohta, mida need numbrid tähendavad ning kuidas kasiinod raha teenivad, leiab tublisti infot ka meie lehelt ning seetõttu ei hakka seda uuesti lahti kirjutama. Aga RTP-l peatuks siiski pikemalt.

Tänapäeval on RTP enamasti umbes 96%, kuigi leidub isegi 99%-lise RTP-ga slotikaid ning mõnes lauamängus on võimalik veelgi kõrgem number. See tähendab, et puhtmatemaatiliselt peaks “masin” andma tagasi keskmiselt 96% kõikide maailma mängijate poolt panustatud rahast.

Kuna võitude jagunemine selgub siiski juhuse teel, jäävad mängijad mõnel päeval kasumisse, teisel päeval jälle kahjumisse. Võib juhtuda sedagi, et mängijad jäävad tervikuna kasumisse ka pikema aja, näiteks nädala vältel.

Detailset infot kui hästi võiks mõni mäng praegu (vähemalt teoreetiliselt) “anda”, pakub Eestis tegutsev veebikasiino Slots.io, kus on jälgitav iga mäng keskmine RTP reaalajas nii päeva, nädala kui kuu lõikes. Niisamuti on Slots.io veebilehel hästi nähtav ka slotika volatiilsus, võiduliinide arv ning hitrate.

Kuna Slots.io mängude valik on üks paremaid Eestis, leiab sealt palju väärt ja kasulikku infot kõikide slotikate kohta. Slots.io lehele jõuad siit!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!