Kevadmärgid Chanz kasiinos : Sul on hea võimalus võita kuni 300 eurot

Kevadmärgid on juhuslikud sümbolid, mis ilmuvad aeg-ajalt ekraanile Chanzis. Korja kokku vähemalt 24 märki ning osale 31. mail toimuval loosimisel.

Kevadmärgid Chanz kasiinos võivad sulle tuua kuni 300 eurot

Kevadmärgid toovad väärt auhindu

Kui mängid maailmas esimese sotsiaalses kasiinos Chanz 17.-30. mail, siis näed aeg-ajalt värvilisi kevadmärke. Need on peidetud juhuslikesse kohtadesse või “rändavad” lihtalt mööda ekraani. Sinu ülesandeks on püüda kinni võimalikult palju märke. Mõne märgi taga võib peituda ka eriauhind nagu näiteks tasuta spinnid. Neid võid kasutada ise või jagada mõnele sõbrale.

Eriti väärtuslik märk on “Cash is King”. Need märgid on küll väga haruldased ning neid ilmub vaid üks kord päevas. See õnnelik, kes “Cash is King” märgi aga kinni püüab, teenib koheselt 25 eurot.

Kui kogud vähemalt 24 kevadmärki, siis osaled 31. mail toimuvas loosimises. Kolm peavõitu on vastavalt 300, 200 ja 100 eurot puhast raha. Lisaks saavad 10 mängijat ja igaüks 50 tasuta spinni. Kui jagad kampaanias osalemist Facebookis, siis saad ühe märgi juurde.

Kevadmärgid ootavad neid mängijaid, kes on teinud Chanzis sissemakse ning panustanud vähemalt 20 eurot kas kampaania ajal või kuni 7 päeva enne kampaania algust.