Kiirkasiino.ee andis 370 000 eurot

2020. aasta märtsis võitis üks Kiirkasiino.ee Eesti mängija lühikese mängusessiooni jooksul üle 370 000 euro! Tegemist on seda hämmastavama saavutusega põhjusel, et õnneseen ei saanud kätte ühtegi Jackpoti, vaid mitu kobedat võitu järjest.

100-tuhande eurone suurvõit Kiirkasiinos, mille sai üks Eesti naine

Kiirkasiino.ee hämmastav võidutsükkel

Kuidas see kõik käis? Esmalt õnnestus Eesti naisel võita 10 000 € mängus Phoenix Reborn, seejärel andis sama mäng kõigest 7 minutit hiljem boonusmänguga juba üle 100 tuhande euro.

Ning seegi polnud kõik, sest meie kangelanna mängis edasi ning võite sadas edasi justkui oavarrest. Da Vinci Treasure andis 41 000 € ja 36 000 €, seejärel The Legend of Shangri-La 31 000 €, siis Mustang Gold 17 000€, Victorious MAX 16 700€. Jne. Jne.

Lõpuks kandis ta oma kontole elumuutva 370 tuhat eurot, mis peaks tagama tänastes oludes finantsvabaduse elu lõpuni. Suur vedamine? Muidugi! Aga taas üheks heaks näiteks, et suuri võite ei saada ainult lotoga, vaid ka mänguautomaatidel.

⇪ KONTOVABA MÄNGIMINE JA ÜLIKIIRE MÄNGIMINEJõua Eestis litsentseeritud Kiirkasiinosse vaid ühe klikiga!

Mis on Kiirkasiino.ee?

2018. aasta lõpus Eestis litsentsi omandanud Soome ettevõttele Play North OÜ kuuluv Kiirkasiino.ee on noor, kuid äärmiselt ambitsioonikas ettevõte.

Kiirkasiino.ee põhimõte kõlab – “asu kohe asja kallale”. Kiirkasiino.ee rõhub maksimaalsele lihtsusele ja mugavusele. Ülikiire sisselogimine, hetkega toimuvad maksed läbi Trustly ning veebilehe mõnus ja lihtne ülesehitus teevad Kiirkasiino.ee lehest unikaalselt mugava mängukoha. Kui tahad lihtsalt oma lemmikmänge mängida ning sind ei huvita kellad, viled, mängutasemed, VIP-punktid ja muu säärane, siis on enam kui 1400 erineva slotikaga Kiirkasiino.ee selleks tõenäoliselt parim koht. Vaata siit kõikide Eesti kiirkasiinode nimekirja.

⇪ ASU KIIRELT ASJA KALLALEKliki siia ning jõua kohe Kiirkasiino lehele!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!