Kiirkasiino võit 370 000 eurot : eestlanna sai mitu lühikese aja jooksul mitu kobedat hitti

Uudist, mille peakirjaks Kiirkasiino võit 370 000 eurot, võisid lugeda kõik Kiirkasiino.ee mängijad 2020. aasta märtsis. Tõsi ta oli, sest ühel Eesti naismängijal läkski väga hästi. Ja hämmastava saavutusega oli tegemist ka sel põhjusel, et õnneseen ei saanud kätte ühtegi Jackpotti, vaid mitu kobedat võitu järjest.

100-tuhande eurone suurvõit Kiirkasiinos, mille sai üks Eesti naine

Kiirkasiino võit koosnes mitmest edukast keerutusest

Kuidas see kõik käis? Esmalt õnnestus Eesti naisel võita 10 000 € mängus Phoenix Reborn, seejärel andis sama mäng kõigest 7 minutit hiljem boonusmänguga juba üle 100 tuhande euro.

Ning seegi polnud kõik, sest meie kangelanna mängis edasi ning võite sadas edasi justkui oavarrest. Da Vinci Treasure andis 41 000 € ja 36 000 €, seejärel The Legend of Shangri-La 31 000 €, siis Mustang Gold 17 000€, Victorious MAX 16 700€. Jne. Jne.

⇪ KONTOVABA MÄNGIMINE JA ÜLIKIIRED TEHINGUD Jõua Eestis litsentseeritud Kiirkasiinosse vaid ühe klikiga!

Kiirkasiino võit maksti koheselt välja

Õnnelik võitja lõpetas mängimise õigeaegselt ning kandis oma kontole elumuutva 370 tuhat eurot, mis peaks tagama tänastes oludes finantsvabaduse elu lõpuni. Suur vedamine? Muidugi! Aga taas üheks heaks näiteks, et suuri võite ei saada ainult lotoga, vaid ka mänguautomaatidel.

2018. aasta lõpus Eestis litsentsi omandanud Soome ettevõttele Play North OÜ kuuluv Kiirkasiino.ee on noor, kuid äärmiselt ambitsioonikas ettevõte.

Kiirkasiino põhimõte kõlab – “asu kohe asja kallale”. Kiirkasiino.ee rõhub maksimaalsele lihtsusele ja mugavusele. Ülikiire sisselogimine, hetkega toimuvad maksed läbi Trustly ning veebilehe mõnus ja lihtne ülesehitus teevad Kiirkasiino.ee lehest unikaalselt mugava mängukoha. Kui tahad lihtsalt oma lemmikmänge mängida ning sind ei huvita kellad, viled, mängutasemed, VIP-punktid ja muu säärane, siis on enam kui 1600 erineva slotikaga Kiirkasiino.ee selleks tõenäoliselt parim koht. Vaata siit kõikide Eesti kiirkasiinode nimekirja.

Loe ka neid artikleid