Knight and Dragons – Paf GS

Pafi mängustuudio on saanud valmis uue mängu Knights and Dragons ehk maakeeli Rüütlid ja Draakonid. Seda slotikat saab Eestis mängida eksklusiivselt vaid Pafis endas või siis Pafi tütarsaidil NoAccountBet.

Paf mängustuudio slotimäng Knights and Dragons

Knights and Dragons mängu põhimõte

Knights and Dragons on kobarapõhine mäng, kus tuleb võidu saamiseks moodustada vähemalt viiest ühesugusest sümbolist koosnev kobar. Sarnase põhimõttega on ka näiteks Play’n Go ülipopulaarsed slotikad Reactoonz ja Reactoonz 2.

Võite aitavad suurendada neli draakonit, kes paiskavad kolme keerutuse jooksul ekraanile täiendavaid WILD-sümboleid või moondavad sümboleid. Eriti hea juhul võib ekraanil tegutseda korraga ka kaks või enam draakonit ning saada boonusmäng … imehea juhus võimaldab aga võita koguni Jackpoti!

Selle põneva mänguga saad teha tutvust juba nüüd Paf online-kasiinos.

Rüütlid ja Draakonid boonusmäng

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!