Kreisiraadio Jackpot ligineb 100 tuhandele

Kreisiraadio on Eesti oma slotikas, mida saab mängida nii Pafis kui No Account Bet online-kasiinos. Mäng loodi 2019. aastal ning see on toonud Eestisse juba ühe kopsaka Jackpoti.

2020. aasta sügiseks oli Kreisiraadio Jackpot kasvanud 94 713 euroni, mil üks eestlane selle lõpuks 10-eurose panusega maha võttis.

Tegemist ei olnud küll eestlaste suurima võiduga Pafis (on seal ju ka miljonitesse ulatunud Jackpot kätte saadud), kuid kuna tegemist on n.ö. “Eesti mänguga”, tuleb seda lugeda ikkagi märgiliseks saavutuseks. Eriti kui arvestada, et Kreisiraadio on ikka kordades ägedam mäng kui lõunanaabrite Kaspars Kambala või Book of Heroes.

Nüüd, täpselt aasta aega hiljem ootab Kreisiraadio Jackpot uut omanikku. Aeg paistab olevat küps, sest 22. oktoobri hommikuks on Jackpot kerkinud 98 422 euroni ning kõikide ennustuste kohaselt peaks see peagi maha kukkuma.

Kreisiraadio Jackpoti saamiseks piisab vaid 0,20 € panusest ning see võib kukkuda juhuslikult mistahes keerutuse ajal. Liitu vaid Pafiga ning proovi järele!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!