Leedu mängustuudio Betgames TV

Leedu mängustuudio Betgames TV on kindlasti tuttav paljudele, kes armastavad live-kasiinos aega veeta. Siiski pole 2012. aastal asutatud Betgames tõenäoliselt veel nii tuntud kui rootslaste Evolution Gaming (mille stuudio asub muuseas Lätis).

Põnevad Betgames TV mängud

Kõigest hoolimata on Leedu mängustuudio mängude valik väga korralik ning need käivad 24/7. Pakutavate mängude hulka kuuluvad näiteks Bet on Poker (Texas Holdem formaadis ennutusmäng), Bet on Baccarat (sama Baccarat’s) ning “Täringute Duell”.

Mõistagi on omal kohal õnneratas (Wheel of Fortune), lotosõpru ootavad ka Lucky 5, Lucky 6 ja Lucky 7 mängud. Omapärast mängukogemust pakub alati lahe “kivi-paber-käärid”, viimaseks lisaks on aga menukas India kaardimäng Andar Bahar.

Eestis ei pakuta Betgames TV mänge just kuigi paljudes online-kasiinodes, kuid nii mitmeski kohas on need mängud täiesti olemas. Nutz korraldab vahel ka erinevaid Betgames TV kampaaniaid.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!