Legends of Colosseum : Paf mängustuudio viib su Rooma imperaatorite ja gladiaatorite aega

Legends of Colosseum on Pafi mängustuudio slotikas, mis viib meid tagasi Rooma imperaatorite ning gladiaatorite aega ja pakub nii unikaalset mängukogemust kui palju mängurõõmu.

Legends of Colosseum slotimäng Pafi mängustuudiolt

Legends of Colosseum mängu omadused

Sarnaselt teiste Paf kasiino poolt loodud mängudega on ka Legends of Colosseum keskmise või keskmisest isegi madalama volatiilsusega slotikas, mis tähendab sagedasi võite.

Baasmängus on võimalik saada kuni 600-kordne võit (näiteks miinimumpanusega 0,20 € on see 120 eurot). Väga heal juhul käivituvad aga tasuta spinnid (vastavalt “Free Spins” ikoonide arvule ning juhusele 5-150 tasuta keerutust) või boonusmäng, mille alustamiseks tuleb saada võiduliinile kaks boonuse sümbolit.

⇪ ALUSTA MÄNGU PAFIS KOOS TASUTA SPINNIDEGA!

Legends of Colosseum boonusmäng

Boonusmäng kujutab endast gladiaatorite duelli, kus meil on võimalik valida vastane ning duelli eeldatav võiduvõimalus. Mida tugevam on vastane, seda tõenäolisemalt jääme me küll duellis alla, kuid seda suurem on ka rahaline preemia vastase alistamise eest.

Pafi mängudele omaselt boonusmängus kaotajad ei ole ning me saame mingi auhinna ka siis, kui meie gladiaator kahevõitluses alla jääb. Niisamuti võib saada boonuseks “tugevust” juurde ning ka tasuta spinne. Esimene võimaldab meil tõusta kõrgemale tasemele ning omada järgmistes võitlustes paremat varustust. Maksimaalne boonusmängu võit on üle 150 tuhande euro, kuid eeldab ka kõige kõrgemat “oskusnivood”.