Legends of Colosseum – PAF GS

Pafi mängustuudio slotikas Legends of Colosseum viib meid tagasi Rooma imperaatorite ning gladiaatorite aega, pakkudes nii unikaalset mängukogemust kui palju mängurõõmu.

Duell Legends of Colosseum

Sarnaselt teiste Pafi poolt loodud mängudega on ka Legends of Colosseum keskmise või keskmisest isegi madalama volatiilsusega slotikas, mis tähendab sagedasi võite.

Baasmängus on võimalik saada kuni 600-kordne võit (näiteks miinimumpanusega 0,20 € on see 120 eurot), kuid võib hittida ka tasuta spinne (vastavalt “Free Spins” ikoonide arvule ning juhusele 5-150 tasuta keerutust) või jõuda boonusmängu, mille alustamiseks tuleb saada võiduliinile kaks boonuse sümbolit.

Legends of Colosseum boonusmäng

Boonusmäng kujutab endast gladiaatorite duelli, kus meil on võimalik valida vastane ning duelli eeldatav võiduvõimalus. Mida tugevam on vastane, seda tõenäolisemalt jääme me küll duellis alla, kuid seda suurem on ka rahaline preemia vastase alistamise eest.

Pafi mängudele omaselt boonusmängus kaotajad ei ole ning me saame mingi auhinna ka siis, kui meie gladiaator kahevõitluses alla jääb. Niisamuti võib saada boonuseks “tugevust” juurde ning ka tasuta spinne. Esimene võimaldab meil tõusta kõrgemale tasemele ning omada järgmistes võitlustes paremat varustust. Maksimaalne boonusmängu võit on üle 150 tuhande euro, kuid eeldab ka kõige kõrgemat “oskusnivood”.

⇪ KLIKI SIIA NING PROOVI SEDA MÄNGU PAFIS!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!