GrandX banner suur

Lennuk lendas minema! Uus kasiinomäng Aviator

Sulle meeldivad lennukid ning lõbus kasiinoaction? Just siis peaks sulle sobima mäng Aviator, mis pakub tõeliselt adrekarohket panustamist.

Aviator on 2019. aastal Spribe poolt loodud omapärane mäng, mis on jõudnud ka paljudesse Eesti online-kasiinodesse. Nii mõnigi neist ennustab, et Aviatorist võiks saada tõeline hitt, sest näiteks Optibet on selle toonud esile koguni täiesti uut tüüpi mänguna.

97%-lise keskmise tagasimaksega Aviator on tõesti vägagi omapärane mäng. Kuigi teda liigitatakse enamasti slotikate kategooriasse, on väga keeruline öelda, kas tegemist on ikkagi slotika, kasiinomängu või koguni spordiennustusega.

Lennuk on radaril: võta raha välja!

Seega tuleks kirjutada ka mängu sisust. Nagu nimigi ütleb, käib kõik ümber lennuki. Enne iga järgmise “lennu” algust saab mängija teha panuse – näiteks 1 euro (kuid minimaalselt saab mängida ka 10 sendiga) – ning kohe kui lennuk tõuseb õhku, hakkab võit 1 eurost suurenema. See tähendab, et mõne sekundi järel on 1 eurost saanud juba umbes 1,20 €.

Mängija ülesanne on oma võit enne välja võtta kui lennuk “ära lendab”. Juhul kui lennuk lendab minema enne kui mängija “cashout” nuppu vajutab, kaotab mängija kogu panuse.

Seda, millal lennuk täpselt “ära lendab” ei tea keegi ning selle määrab juhus. Võib juhtuda, et lennuk ei tõusegi õhku (ehk lendab juba stardihetkel minema), kuid meie testmängu käigus õnnestus näha ka sellist lendu, kus võidukordistaja tõusis üle 100!

Mängimise ajal on võimalik näha ka teiste mängijate panuseid ning seda, millal keegi neist on võidu välja võtnud. Loogika ütleb, et mida rohkem on konkurendid raha välja võtnud, seda riskantsemaks sinu edasine lend muutub.

Aviator on intensiivne mäng, sest “lendude” vahel on vaid mõned sekundid ning “lendude” kestvus jääb samuti reeglina alla 10 sekundi. Seega on täiesti kindel, et vähemalt igav mängijal kohe kindlasti ei hakka.

⇪ MÄNGI AVIATORIT OPTIBETIS!Alusta mäng võimsas enam kui 2000 erineva slotikaga kasiinos!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!