Loosimine Optibetis – võida vägev suvepuhkus

Optibet.ee kasiino korraldab oma mängijatele sageli erinevaid loosikampaaniaid, mis võimaldavad võite vingeid auhindu. Ole teadlik, milline loosimine Optibetis parajasti käib!

Optibet.ee loosimine - võida külluslik suvepuhkus

Optibeti suvekampaania – KUNI 10.07

30. maist kuni 10. juulini toimub erikampaania kõikidele Optibeti klientidele, kes mängivad kasiinos, live-kasiinos või panustavad spordile. Iga 5-30 euro läbimängimise eest (erinevates mängudes erinev) teenid üle loosipileti. Igal esmaspäeval (esimene loosimine 6. juunil, viimane 11. juulil) loositakse välja 150 võitjat.

Igal nädalal on auhinnavalikus 2000-eurone matkaauto kinkekaart, 400-eurone hotellimajanduse kinkekaart ning rahalised auhinnad vahemikus 5-100 eurot.

Loosimine Optibetis – üldine info

Pea kõik Optibeti loosikampaaniad on eksklusiivsed ning väga paljud neist mõeldud ainult Eesti mängijatele. Suur pluss on ka see, et nendes osalemine on sageli automaatne ega mõjuta sinu boonuseid, cashbacki ega hüvesid, mida saab läbi teiste Optibeti kampaaniate.

Auhinnavalikus võib olla väga erinevaid esemelisi auhindu, reise, raha, boonuseid või tasuta spinne. Soovitame alati tutvuda iga konkreetse kampaania reeglitega ning olla teadlik, mis kuupäevadel vastav kampaania kestab.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!