Mängi OlyBetis Megaways mänge ja osale loosis

Megaways mängud on muutumas slottide maailmas järjest populaarsemaks, sest oma kõrge volatiilsuse tõttu võimaldavad need saada ka väikeste panustega väga suuri võite.

Kui sinagi kuulud Megaways-mängude austajate hulka või veel otsid motivatsiooni nende mängude proovimiseks, siis oled oodatud võtma osa OlyBeti suvisest Megaways mängude loosikampaaniast. Kliki siia, et avada OlyBeti konto.

Megaways suvi – iganädalased loosimised

5., 12., ja 19. augustil loositakse välja 20 auhinda nende mängijate vahel, kes on mänginud eelneva nädala jooksul Megaways slotikaid. Sinu auhinna suurus sõltub eelneval nädalal panustatud rahasummast.

Kui panustad 100 eurot, saad võimaluse võita 10 €, kui panustad aga 1000 eurot, siis saad võimaluse võita 250 €.

Megaways suvi – suurloos 26. augustil

Iga kampaania jooksul (29. juuli – 25. august) OlyBeti Megaways mängudes panustatud 20 eurot annab sulle ühe loosipileti, millega pääsed 26. augustil toimuvale suurele loosimisele, mille käigus läheb loosimisele 10 000 eurot puhast raha ning mitmeid väärt vidinaid.

Auhinna võidavad 50 juhuslikku mängijat ning need jagunevad järgmiselt:

– 1 x 2000 € + Kamado Grill 24″
– 1 x 1000 € + GoPro Hero 8
– 1 x 500 € + JBL Flip 4
– 16 x 100 €
– 31 x 40 €

⇪ OLYBETIGA LIITUMISEKS KLIKI SIIA!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!