Mängi riskita Nutz live-kasiinos : Vaata kuidas saada TASUTA ŽETOONE Nutzis mängimiseks

Mängi riskita Nutz live-kasiinos: lihtsalt tee sissemakse ning saa tasuta žetoone! Selleks tuleb sul vaid avada Nutz ning liituda vastava kampaaniaga. Kliki siia, et alustada mängu Nutzis.

Mängi riskita Nutz live-kasiinos

Mängi riskita ja saa tasuta žetoone

Nutz kingib oma klientide riskivabu live-kasiino žetoone selleks, et motiveerida oma kliente mängima ning tutvustada head live-mängude valikut. Nutzist võid leida nii Evolution Gaming kui Betgames TV mängud.

Live-kasiino riskivabade panuste kasutamine käib järgmisel põhimõttel: ava mäng, kus tasuta žetoonid kehtivad ning tee panus, mis on võrdne tasuta panuse (žetooni) väärtusega. Kohe pärast panuse tegemist tagastatakse sulle sinu tehtud algpanus ning seejärel jätkub mäng juba tavapäraselt.

Kui sa teed näiteks 5-eurose riskivaba panuse ruletis punasele värvile, siis kaotuse korral (tuleb must või null) ei juhtu midagi – sa ei kaota ega võida midagi. Kui tuleb punane, siis teenid 10 eurot puhaskasumit.

KASULIK TEADA: Sarnasel põhimõttel riskivabu live-kasiino panuseid pakub sageli ka Optibet. Hoia silm peal ka Optibeti live kasiino tasuta panustel!

⇪ VÕTA OMA TASUTA ŽETOONID KOHE! Nutz live kasiinos ootab sind hea mängude valik

Mängi riskita 3-Card pokkerit

Kuni 23. septembrini saad harukordse võimaluse tutvuda Nutz live kasiino mängudega täiesti riskivabalt ning saada 5 x 1 € tasuta panust mängus Three Card Poker. Selleks, et saada riskivabu žetoone, järgi neid juhiseid:

1. Logi sisse Nutzi. Kontot pole vaja avada, Nutzis mängimine käib läbi internetipanga.

2. Mine lehele “Minu boonus” lehele, vali sealt live-kasiino sissemakse boonus ja vajuta nupule “Võta boonus”.

3. Tee vähemalt 50-eurone sissemakse.

4. Ava mistahes Nutz live-kasiinos Three Card Poker ning kasuta on viite 1-eurost tasuta panust. Sa ei pea sissemakstud summat ega võimalikke võite hiljem kuskil läbi mängima!

Loe ka neid artikleid