NoAccountBet ülevaade : Turvaline ja hea mängude valikuga Paferi kiirkasiino Eestis

NoAccountBet on 2021. aastal Eesti turule tulnud nn. kiirkasiino, mida opereerib AS Pafer. Samale ettevõttele kuulub ka juba pikemat aega Eestis aktiivselt tegutsenud Paf. Tutvu meie ülevaatega, kliki siia ja alusta mängu 200 € boonusega!

No Account Bet suur logo

NoAccountBet omanikfirma ajalugu ulatub aastasse 1966 ning pole vähimatki kahtlust, et tegemist on ühe vastutustundlikuima operaatoriga Põhja-Euroopas. Kui Pafi keskkond hiilgab suurepäraste tekstide ja ohtrate promodega, siis NoAccountBet’is on kõik väga lihtne. Isegi nii lihtne, et kirevate boonuspakkumiste ja bänneritega harjunud mängija vajab alguses mõnda minutit harjumiseks. Et siis taibata, et juhul kui tulidki lihtsalt kasiinosse mõnda kindlat mängu mängima, siis sobib NoAccountBet sulle tegelikult imehästi. Lisaks slotimängudele saab nautida ka live-kasiinot ja spordiennustust.

Nagu nimi ütleb, ei tule NoAccountBet’is luua kontot, vaid sisselogimine käib läbi internetipanga. Lisaks LHV-le, Swedbankile ja SEB-le sobib ka Luminor. Ka sisse- ja väljamaksed käivad läbi netipanga ning võtavad aega alla minuti. Selles osas on NoAccountBet sarnane kõikide teiste Trustly-maksesüsteemi kasutavate online-kasiinodega.

Võib-olla tekib sul küsimus, et kas mängida Pafis või NoAccountBetis? Sõltub sinu eesmärgist. Kui tahad rohkem aega veeta, siis sobib paremini nn. “Suur Paf”. Kui tahad aga kiirelt mängida ning tead ka üsna täpselt mida, siis pakub NoAccountBet sulle äärmiselt mugavat ja lihtsat alternatiivi. Enne mängimise alustamist ära unusta, et NoAccountBet uusi mängijaid ootab 100% kuni 200 € boonus.

⇪ VÕTA OMA BOONUS KOHE! Alusta mängu kiirelt ilma kontot avamata

NoAccountBet boonuskood – kasutamine pole vajalik

Uue mängija boonuse saamiseks pole vaja boonuskoodi kasutada. Selleks, et boonus aktiveeruda, tuleb sellega nõustuda ning seejärel võibki mängima hakata.

NoAccountBet mängud – esindatud üle 60 tootja

NoAccountBet kasiino pakub hiiglaslikku mängude valikut – esindatud on üle 60 tootja, kelle hulgas nii tuntud kui ka väiksemaid tegijaid. Sobivaid mänge on võimalik leida hõlpsalt läbi otsingu, kuid temaatilised sorteerimised hetkel veel puuduvad – eraldi on toodud välja vaid Jackpot-slotikad ja uued mängud.

Lisaks slottidele saab mängida ka laua- ning live-kasiino mänge. Tõsi, viimased ei ole paraku eraldi esile toodud, vaid nende leidmiseks peab kasutama kas üldist või tootjapõhist otsingut.

NoAccountBet spordiennustus on identne Pafile, pakkudes head mängude valikut, loogiliste ning lihtsat keskkonda ja mõistagi võimendatud koefitsiente, mis muudavad spordile panustamise matemaatiliselt kasulikuks. Sisuliselt pole aga mingit vahet, kas panustada spordile Pafis või NoAccountBet’is, sest kõik on täpselt sama.

Pane tähele, et erinevalt Pafist ei paku NoAccountBet veel pokkerit ega eraldi bingotuba.

NoAccountBet püsikliendi boonused +  cashback

NoAccountBet pakub oma mängijatele 10% kuni 15 € cashbacki. Seda makstakse vaid siis kui sinu nädalased kaotused (ajavahemikus kolmapäevast kell 00:00 kuni teisipäevani kell 23:59) ületavad võite. Rahatagastus tehakse kolmapäeval kell 16:00 ning saadud cashbackile ei kehti täiendavaid kohustusi. Üldiselt on NoAccountBet eripakkumiste arv siiski võrdlemisi väike.

No Account Bet esilehe kuvatõmmi

NoAccountBet väljamaksed käivad läbi Trustly

Trustly makselahendus on taas suureks abiks, sest nii sisse- kui väljamaksed läbi Eesti kommertspankade toimivad vaid hetkega ning kliendid pääsevad tüütust isikutuvastamise protsessist. Piisab Swedbank, SEB, LHV või Luminori kontost, millelt saad teha ülekande ning seda raha koheselt kasutada. Kui soovid oma võidud välja kanda, siis käib seegi imelihtsalt.

NoAccountBet klienditeenindus pakub kiireid vastuseid

NoAccountBet teenindab oma kliente E-R kell 09:00 – 24:00 ja nädalavahetusel kell 10:00 – 18:00 läbi live-chati. Vastused on kiired ja asjatundlikud.

Kas NoAccountBet'is on võimalik ka pokkerit mängida?

Ei, pokkeri mängimiseks tasub minna Pafi pokkerituppa. Küll saab aga No Account Betis panustada spordile.

Kuidas saada kontakti NoAccountBetiga?

Soovitav on kasutada live-chat võimalust, mis pakub kiireid ja asjatundlikke vastuseid.

Kuidas käivad maksed NoAccountBet kasiinos?

Läbi Trustly makselahenduse. Piisab kui sul on konto mõnes Eesti suurimas kommertspangas ning nii sisse- kui väljamaksed võtavad vaid mõne minuti.

NoAccountBet lühikokkuvõte ja kontaktid

  • Omanikfirma: Pafer AS
  • Asutatud: 2021
  • Päritoluriik: Soome, Ahvenamaa
  • Peakontor: Ahvenamaa
  • Litsenteeritud: Eesti, 2020
  • EHKL-i liige: Jah
  • Pakutavad mängud: Kasiino, live-kasiino, spordiennustus
  • Veebileht: noaccountbet.ee
  • Sotsiaalmeedia: facebook.com/No-Account-Bet-Estonia

Loe ka neid artikleid