NoAccountBet ülevaade

NoAccountBet on 2021. aastal Eesti turule tulnud nn. kiirkasiino, mida opereerib AS Pafer. Samale ettevõttele kuulub ka juba pikemat aega Eestis aktiivselt tegutsenud Paf.

No Account Bet suur logo

NoAccountBet omanikfirma ajalugu ulatub aastasse 1966 ning pole vähimatki kahtlust, et tegemist on ühe vastutustundlikuima operaatoriga Põhja-Euroopas. Kui Pafi keskkond hiilgab suurepäraste tekstide ja ohtrate promodega, siis NoAccountBet’is on kõik väga lihtne. Isegi nii lihtne, et kirevate boonuspakkumiste ja bänneritega harjunud mängija vajab alguses mõnda minutit harjumiseks. Et siis taibata, et juhul kui tulidki lihtsalt kasiinosse mõnda kindlat mängu mängima, siis sobib NoAccountBet sulle tegelikult imehästi. Lisaks slotimängudele saab nautida ka live-kasiinot ja spordiennustust.

Nagu nimi ütleb, ei tule NoAccountBet’is luua kontot, vaid sisselogimine käib läbi internetipanga. Lisaks LHV-le, Swedbankile ja SEB-le sobib ka Luminor. Ka sisse- ja väljamaksed käivad läbi netipanga ning võtavad aega alla minuti. Selles osas on NoAccountBet sarnane kõikide teiste Trustly-maksesüsteemi kasutavate online-kasiinodega.

Võib-olla tekib sul küsimus, et kas mängida Pafis või NoAccountBetis? Sõltub sinu eesmärgist. Kui tahad rohkem aega veeta, siis sobib paremini nn. “Suur Paf”. Kui tahad aga kiirelt mängida ning tead ka üsna täpselt mida, siis pakub NoAccountBet sulle äärmiselt mugavat ja lihtsat alternatiivi. Enne mängimise alustamist ära unusta, et NoAccountBet uusi mängijaid ootab 100% kuni 100 € boonus.

⇪ VÕTA OMA BOONUS KOHE!Alusta mängu kiirelt ilma kontot avamata

NoAccountBet boonuskood

Uue mängija boonuse saamiseks pole vaja boonuskoodi kasutada. Selleks, et boonus aktiveeruda, tuleb sellega nõustuda ning seejärel võibki mängima hakata.

NoAccountBet mängud

NoAccountBet kasiino pakub hiiglaslikku mängude valikut – esindatud on üle 60 tootja, kelle hulgas nii tuntud kui ka väiksemaid tegijaid. Sobivaid mänge on võimalik leida hõlpsalt läbi otsingu, kuid temaatilised sorteerimised hetkel veel puuduvad – eraldi on toodud välja vaid Jackpot-slotikad ja uued mängud.

Lisaks slottidele saab mängida ka laua- ning live-kasiino mänge. Tõsi, viimased ei ole paraku eraldi esile toodud, vaid nende leidmiseks peab kasutama kas üldist või tootjapõhist otsingut.

NoAccountBet spordiennustus on identne Pafile, pakkudes head mängude valikut, loogiliste ning lihtsat keskkonda ja mõistagi võimendatud koefitsiente, mis muudavad spordile panustamise matemaatiliselt kasulikuks. Sisuliselt pole aga mingit vahet, kas panustada spordile Pafis või NoAccountBet’is, sest kõik on täpselt sama.

Pane tähele, et erinevalt Pafist ei paku NoAccountBet veel pokkerit ega eraldi bingotuba.

NoAccountBet püsikliendi boonused

NoAccountBet pakub oma mängijatele 10% kuni 15 € cashbacki. Seda makstakse vaid siis kui sinu nädalased kaotused (ajavahemikus kolmapäevast kell 00:00 kuni teisipäevani kell 23:59) ületavad võite. Rahatagastus tehakse kolmapäeval kell 16:00 ning saadud cashbackile ei kehti täiendavaid kohustusi.

No Account Bet esilehe kuvatõmmi

NoAccountBet väljamakse

Trustly makselahendus on taas suureks abiks, sest nii sisse- kui väljamaksed läbi Eesti kommertspankade toimivad vaid hetkega ning kliendid pääsevad tüütust isikutuvastamise protsessist. Piisab Swedbank, SEB, LHV või Luminori kontost, millelt saad teha ülekande ning seda raha koheselt kasutada. Kui soovid oma võidud välja kanda, siis käib seegi imelihtsalt.

NoAccountBet klienditeenindus

NoAccountBet teenindab oma kliente E-R kell 09:00 – 24:00 ja nädalavahetusel kell 10:00 – 18:00 läbi live-chati. Vastused on kiired ja asjatundlikud.

⇪ ALUSTA MÄNGU 100-EUROSE BOONUSEGA!Naudi ülikiireid väljamakseid ning kontovaba mängimist

Lühikokkuvõte

  • Omanikfirma: Pafer AS
  • Asutatud: 2021
  • Päritoluriik: Soome, Ahvenamaa
  • Peakontor: Ahvenamaa
  • Litsenteeritud: Eesti, 2020
  • EHKL-i liige: Jah
  • Pakutavad mängud: Kasiino, live-kasiino, spordiennustus
  • Veebileht: noaccountbet.ee
  • Sotsiaalmeedia: facebook.com/No-Account-Bet-Estonia

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!