Noor Eesti naine võitis 342 000 eurot!

Noor Eesti naine võitis 2022. aasta jaanuaris Optibetis üheainsa keerutusega ligi 342 tuhat eurot! Suurvõidu tõi 2-eurone keerutus mängus Queen of Alexandria WowPot.

Eesti naine võitis Optibetis 342 000 eurot

Võit oli niivõrd jahmatav, et neiu ei suutnud seda alguses üldse uskuda. Alles veidi aja pärast sai ta aru, et oli hittinud tõelise Jackpoti. Raha eest kavatseb ta osta oma esimese auto, maja ning aidata ka vanemaid. Tasub märkida ka seda, et Optibetiga oli neiu liitunud alles selle aasta alguses ning online-kasiinos mänginud väga vähe.

Just Optibetis on saadud Eesti suurimad online võidud. Erakordselt vinged oli kaks Mega Moolah Jackpotti, mis võeti maha möödunud aastal, kuid lisaks neile tuli mullu teisisi suuri hitte (loe siit Optibeti 2021. aasta suurimatest slotivõitudest).

Mis on WowPot?

WowPot on Microgamingu mänguülene Jackpot, mille võib võita igaüks, kes mängib mõnda süsteemiga liitunud mängu. Kokku on mängus neli Jackpotti, mis käivituvad täiesti juhuslikult ning ka kõrgeima – miljonitesse eurodesse ulatuva – Jackpoti võib saada kätte ka kõigest 10-sendise panusega.

Suurimat Jackpotti eestlased siiani küll veel kätte saanud pole, kuid suuruselt teisele (mis nüüdki võideti) on varemgi pihta saadud. 2020. aasta lõpus võitis eestlane selle näiteks Chanz kasiinos, tollal oli panus 1 euro.

WowPot koguneb mängijate panustest võetavalt protsendilt, mis rändab jackpottidesse. Loe siit täpsemalt WowPoti kohta.

Üsna sarnase ülesehitusega on ka paljuräägitud Mega Moolah Jackpot, mille eestlased Optibetis mullu suvel kahel korral maha võtsid.

⇪ EESTI SUURIMA SLOTIMÄNGUDE VALIKUGA ONLINE-KASIINOAlusta mängu Optibetis vägeva 1000-eurose boonusega!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!