Saa 25 spinni

Nutz annab 72 € + 30 riskivaba spinni

21. juunist kuni 18. juulini toimuv Nutz Kuubiku väljakutse võimaldab saada nii tasuta raha kui riskivabu keerutusi.

Sinu eesmärgiks on täita kokku kuus ülesannet, igaühe täitmisega kaasneb preemia. Järgmisele tasemele pääsed siis kui oled eelmise taseme ülesande täitnud.

Kampaanias osalemiseks logi sisse Nutzi (kliki sellele lingile), ava vahekaart “Minu boonus” ning liitu väljakutsega. Pane tähele, et Nutz on kontovaba kasiino, kuhu saad logida sisse igal ajal läbi oma internetipanga.

Kampaania ülesanded ning auhinnad on järgmised:

Tase 1 – Kogu 200 punkti ning saa 10 riskivaba keerutust (nn. WinSpinni) mängus Top Dawg$
Tase 2 – Kogu 500 punkti ning saa 20 riskivaba keerutust (nn. WinSpinni) mängus Top Dawg$
Tase 3 – Kogu 1000 punkti ning saa 4 € puhast raha
Tase 4 – Kogu 2000 punkti ning saa 7 € puhast raha
Tase 5 – Kogu 5000 punkti ning saa 21 € puhast raha
Tase 6 – Kogu 10000 punkti ning saa 40 € puhast raha

Seega on sul kokku võimalik saada 72 eurot ning 30 riskivaba keerutust, igaüks väärtusega 0,10 €.

Ühe punkti teenid siis, kui panustad kampaanis osalevates mängudes 1 euro. Preemiatele (raha ning riskivabad spinnid) täiendavaid läbimängimise kohustusi ei rakendu.

⇪ TEE 10 € SISSEMAKSE JA ALUSTA MÄNGU 30 EUROGASaa lisaks 50 riskivaba keerutust!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!