Nutz riskivabad spinnid : Võta 5 TASUTA SPINNI Spinomenal slotikatel

Nutz riskivabad spinnid on erakordselt hea pakkumine kõikidele Eesti kasiinosõpradele, sest just Nutzis saad sa proovida erinevaid slotimänge ilma oma rahaga riskimata. Leia sellest artiklist nii üldised reeglid kui tänane KEHTIV pakkumine. Nutziga liitumiseks kliki siia!

Nutz online-kasiino risikivabad spinnid

Nutz riskivabad spinnid Games of Nerve slotikatel

12. septembrist kuni 25. septembrini 2022 saad nautida Nutz kasiinos riskivabalt mõnusaid Spinomenal slotimänge nagu Book of Demi Gods II, Majestic King, Egyptian Rebirth 2, Book of Tribes, Demi Gods II ja Book of Rebirth. Riskivabade spinnide saamiseks järgi neid juhiseid:

1. Ava konto Nutz online-kasiinos või kui see on sul juba olemas, siis logi sisse.

2. Ava menüüst “Minu Boonus”, vali sealt vastav pakkumine ning aktiveeri see.

3. Tee vähemalt 20-eurone sissemakse.

4. Ava üks valitud mängudest ning asu keerutama. Sinu esimesed viis keerutust (igaüks väärtusega 0,50 €) on riskivabad. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, kantakse võidusumma sinu arvele. Kui võitu aga ei tule, tagastab Nutz sinu algpanuse.

Nutz riskivabad spinnid – ÜLDINE INFO

Nutz pakub riskivabu spinne oma mängude tutvustamiseks. Sarnaselt “suure venna” Optibetiga on Nutzi slotikate valik väga lai ning erinevate mängude arv üle 2000. Ka Nutzis leidub neid mänge, mis on Eesti online-kasiinodes väga haruldased.

Selleks, et osaleda Nutzi riskivabade spinnide kampaaniates, tuleb esmalt logida sisse Nutzis (konto avamine pole vajalik), avada leht “Minu boonus” (aktiveerides vastav kampaania) ning teha nõutav sissemakse. Seejärel annab Nutz sulle 10 või 20 riskivaba spinni, millega pole võimalik enda raha mitte sentigi kaotada, sest “tühja keerutuse” puhul tagastab Nutz sulle algpanuse.

Ole teadlik, et Nutzi riskivabade spinnidega võidetud või tagastatud rahale ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid ning sa võid soovi korral oma võidud kohe välja võtta. Vaata ka Nutz live-kasiino pakkumisi.

Loe ka neid artikleid