Nutz riskivabad spinnid

Nutz riskivabad spinnid on erakordselt hea pakkumine kõikidele Eesti kasiinosõpradele, sest just Nutzis saad sa proovida erinevaid slotimänge ilma oma rahaga riskimata. Leia sellest artiklist nii üldised reeglid kui tänane KEHTIV pakkumine!

Nutz online-kasiino risikivabad spinnid

Nutz riskivabad spinnid – 11.-24. MAI

11. maist kuni 24. maini 2022 saad nautida Nutz kasiinos riskivabalt Tiki teemalisi slotikaid nagu TikiPop, Tiki Runner 2 Doublemax, Tiki Tumble, Tiki Fruits, Tiki Fruits Totem Frenzy ja Aloha! Cluster Pays. Riskivabade spinnide saamiseks järgi neid juhiseid:

1. Ava konto Nutz online-kasiinos (selleks kliki siia) või kui see on sul juba olemas, siis logi sisse.

2. Ava menüüst “Minu Boonus”, vali sealt vastav pakkumine ning aktiveeri see.

3. Tee vähemalt 20-eurone sissemakse.

4. Ava üks valitud mängudest ning asu keerutama. Sinu esimesed 20 keerutust (igaüks väärtusega 0,20 €) on riskivabad. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, kantakse võidusumma sinu arvele. Kui võitu aga ei tule, tagastab Nutz sinu algpanuse.

Nutz riskivabad spinnid – ÜLDINE INFO

Nutz pakub riskivabu spinne oma mängude tutvustamiseks. Sarnaselt “suure venna” Optibetiga on Nutzi slotikate valik väga lai ning erinevate mängude arv üle 2000. Ka Nutzis leidub neid mänge, mis on Eesti online-kasiinodes väga haruldased.

Selleks, et osaleda Nutzi riskivabade spinnide kampaaniates, tuleb esmalt avada konto Nutzis (selleks kliki siia), avada leht “Minu boonus” (aktiveerides vastav kampaania) ning teha nõutav sissemakse. Seejärel annab Nutz sulle 10 või 20 riskivaba spinni, millega pole võimalik enda raha mitte sentigi kaotada, sest “tühja keerutuse” puhul tagastab Nutz sulle algpanuse.

Ole teadlik, et Nutzi riskivabade spinnidega võidetud või tagastatud rahale ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid ning sa võid soovi korral oma võidud kohe välja võtta.

⇪ KLIKI SIIA JA VÕTA OMA RISKIVABAD SPINNID!Nutz kiirkasiino pakub suurepärast mängude valikut!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!