Võrratu 1100 eurot uue mängija boonus OlyBetis

OlyBet antiiksed aarded: saa 3 preemiat!

OlyBeti antiiksed aarded ootavad avastamist. Selleks ootab OlyBet sind mängima kolmel tuntud slotikal, pakkudes mõnusaid suviseid boonuseid.

Naudi kampaaniamänge Rome: The Golden Age, Riches of Midgard ja Divine Fortune (just siin võitis üks eestlane enam kui veerand miljoni eurose Jackpoti) OlyBeti kasiinos. Täida ajavahemikus 6.-13. juuli 2021 kuni kolm ülesannet ning naudi erilisi lisahüvesid!

Ülesanne 1: Panusta 50 € vabalt valitud mängus (Rome: The Golden Age, Riches of Midgard ja Divine Fortune). Sa saad preemiaks 15 riskivaba keerutust (nn. WinSpinni) mängus Divine Fortune, igaüks väärtusega 0,20 €.

Ülesanne 2: Panusta 100 € vabalt valitud mängus (Rome: The Golden Age, Riches of Midgard ja Divine Fortune). Sa saad preemiaks 5 € väärtuses kindlustatud keerutusi ükskõik millises kampaanias osalevad mängus.

Ülesanne 3: Panusta 150 € vabalt valitud mängus (Rome: The Golden Age, Riches of Midgard ja Divine Fortune). Sa saad preemiaks 7 € cashbacki.

⇪ OLYBETIGA LIITUMISEKS KLIKI SIIA!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!