Olybet boonus 400 €

Olybet boonus 400 € ootab! Kui armastad kasiinomänge ning sul pole veel Olybetis kontot, siis on sul tõsiselt vedanud! Saa võimas 400-eurone boonus mängu alustamiseks.

Olybet boonus 400 eurot

Olybet boonus kasiinos

Olybeti kasiino boonuse saamiseks ava konto ning kliki sellele lingile. Seejärel vali üks kahest pakkumisest:

1. Saa 25 euro väärtuses tasuta spinne ning 10 € tasuta raha internetis, tehes sissemakse koodiga CAS25. See pakkumine sobib eelkõige neile, kes soovivad vähem mängida ning eelistavad kindlamat tulu.

2. Kui soovid rohkem mängida, siis sobib sulle sissemakseboonus vabalt valitud summas (10 – 400 eurot). Kasuta boonuskoodi CAS400. Olybet duubeldab sinu sissemakse kuni 400 € ulatuses. Boonusraha (sissemakse + saadud boonus) tuleb Olybeti kasiinos 30x läbi mängida.

⇪ KLIKI SIIA JA VÕTA VÕIMAS BOONUS!Kasuta boonuskoodi CAS400

Olybet high-roller boonus

Alternatiivina pakub Olybet oma uutele mängijatele ka 250 € rahatagastust (cashbacki) või 200-eurost tasuta spordipanust. Vali üks kolmest järgmisest pakkumisest:

1. Kasuta konto loomisel boonuskoodi VEGAS777 ning saa 250 eurot puhast raha. Selleks on nõutav 5000 euro läbimängimine kasiino- või slotimängudes.

2. Kasuta konto loomisel boonuskoodi VEGAS500 ning saa 250 eurot puhast raha. Selleks on nõutav 12500 euro läbimängimine live-diilerite laudadel.

3. Kasuta konto loomisel boonuskoodi HIROLLER ning saa 200-eurone tasuta panus. Selleks on nõutav 1000 euro eest panustamine Olybeti spordiennustuses.

Olybet e-spordi boonus

Soovi korral võid alustada mängimist Olybetis ka koos 30-eurose tasuta panusega e-spordile. Selleks ava konto salajase koodiga ESPORT2X ning sinu esimene panus e-spordile on riskivaba. Kui sinu esimene panus võidad, makstakse võit välja. Kui aga kaotab, saad panuse algsumma tagasi.

Alternatiivina võid kiigata ka teisi Olybeti spordiennutuse tervitusboonuseid, milleks võivad olla näiteks freebetid (ühekordne tasuta panus), tasuta teenused või õigus osaleda loosimistel.

Olybet boonus pokkeris

Koguni 2000-eurone tervitusboonus ootab ka uusi Olybeti pokkerimängijaid, kuid tuleb arvestada, et see on mõtet plaanidesse võtta vaid juhul, kui oled elukutseline või väga aktiivne (ja suure volüümiga) pokkerimängija.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!