Olybet boonus : Kõik eripakkumised UUELE MÄNGIJALE Olybet kasiinos, spordis ja pokkeris

Olybet boonus 400 € ootab! Kui armastad kasiinomänge ning sul pole veel Olybetis kontot, siis on sul tõsiselt vedanud! Kliki järgmisele bännerile ning saa võimas 400-eurone boonus mängu alustamiseks.

Olybet boonus 400 eurot

Olybet boonus kasiinos

Olybeti kasiinos saad valida ühe kahest pakkumisest:

1. Saa 25 euro väärtuses tasuta spinne ning 10 € tasuta raha internetis, tehes sissemakse koodiga CAS25. See pakkumine sobib eelkõige neile, kes soovivad vähem mängida ning eelistavad kindlamat tulu.

2. Kui soovid rohkem mängida, siis sobib sulle sissemakseboonus vabalt valitud summas (10 – 400 eurot). Kasuta boonuskoodi CAS400. Olybet duubeldab sinu sissemakse kuni 400 € ulatuses. Boonusraha (sissemakse + saadud boonus) tuleb Olybeti kasiinos 30x läbi mängida.

Eriti võimas boonus high-rolleritele

Alternatiivina pakub Olybet oma uutele mängijatele ka 250 € rahatagastust (cashbacki) või 200-eurost tasuta spordipanust. Vali üks kolmest järgmisest pakkumisest:

1. Kasuta konto loomisel boonuskoodi VEGAS777 ning saa 250 eurot puhast raha. Selleks on nõutav 5000 euro läbimängimine kasiino- või slotimängudes.

2. Kasuta konto loomisel boonuskoodi VEGAS500 ning saa 250 eurot puhast raha. Selleks on nõutav 12500 euro läbimängimine live-diilerite laudadel.

3. Kasuta konto loomisel boonuskoodi HIROLLER ning saa 200-eurone tasuta panus. Selleks on nõutav 1000 euro eest panustamine Olybeti spordiennustuses.

Olybet boonus e-spordis

Soovi korral võid alustada mängimist Olybetis ka koos 30-eurose tasuta panusega e-spordile. Selleks ava konto salajase koodiga ESPORT2X ning sinu esimene panus e-spordile on riskivaba. Kui sinu esimene panus võidad, makstakse võit välja. Kui aga kaotab, saad panuse algsumma tagasi.

Alternatiivina võid kiigata ka teisi Olybeti spordiennutuse tervitusboonuseid, milleks võivad olla näiteks freebetid (ühekordne tasuta panus), tasuta teenused või õigus osaleda loosimistel.

Olybeti pokkerimängijad saavad 2000 €

Koguni 2000-eurone tervitusboonus ootab ka uusi Olybeti pokkerimängijaid, kuid tuleb arvestada, et see on mõtet plaanidesse võtta vaid juhul, kui oled elukutseline või väga aktiivne (ja suure volüümiga) pokkerimängija.

Loe ka neid artikleid