Olybet cashback – mängi ja teeni raha

Olybet cashback on püsimängijatele mõeldud eripakkumine, mis võimaldab saada mängimise eest tasu. Sellesse artiklisse oleme kogunud kõik aktiivsed Olybeti pakkumised.

OlyBet Cashback- vaata pakkumisi

OlyBet cashback 2% High 5 Games

Mais pakub Olybet oma mängijatele 2% cashbacki High 5 Games Play slotimängudes. Selle saamiseks:

1. Ava konto Olybetis või logi oma olemasolevale kontole sisse.

2. Ava “Minu kampaaniad” ning aktiveeri pakkumine (ära seda kindlasti unusta!)

3. Mängi High 5 Games slotimängudes vähemalt 50 eurot nädalas ning saa 2% caschbacki kuni 500 €.

Cashbacki saad kätte emaspäeval ning sellele puuduvad täiendavad läbimängimise nõuded.

Nädalavahetuse cashback – Saa 35 EUROT

Nädalavahetustel (alates reedest kell 00:00 – pühapäevani kell 23:59) pakub Olybet kasiino kolmeosalist kuni 35-eurost cashbacki. Seejuures pole sinu mänguline tulemus oluline ehk sa ei pea cashbacki saamiseks miinustesse jääma.

Olybet cashback kantakse sinu kontole pärast tingimuste täitmist ning seda ei tule hiljem kuskil läbi mängida.

Pakkumine kehtib ainult Olybeti slotikatele, välja arvatud 1429 Uncharted Seas, Reactoonz ja Book of 99. Cashbacki saamiseks jälgi neid samme:

1. Ava konto Olybetis või logi oma olemasolevale kontole sisse.

2. Ava “Minu kampaaniad” ning aktiveeri pakkumine (ära seda kindlasti unusta!)

3. Saa cashbacki vastavalt iga panustamise taseme täitmisele. Kui oled cashbacki kätte saanud, siis algab panustamise nõuete täitmine taas nullist.

Tase 1 – Panusta 65 eurot ning saa 2 € cashbacki
Tase 2 – Panusta 300 eurot ning saa 9 € cashbacki
Tase 3 – Panusta 800 eurot ning saa 24 € cashbacki

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!