Olybet panustamine ilma riskita: Tutvu siin RISKIVABADE spinnide pakkumistega Olybetis

Olybet panustamine võib olla lausa uskumatult mõnus – eriti juhul, kui saad seda teha täiesti riskivabalt! Olybet annab riskivabu panuseid selleks, et meelitada uusi ja olemasolevaid mängijaid või siis lihtsalt tutvustada uusi mänge.

Funk Master slotimäng Netent suur võit

Selles artiklis vaatleme riskivaba Olybetis panustamist, soovitades heita ühtlasi silm peale Olybeti tasuta spinnide pakkumistele). Olybet teeb riskivaba panuse pakkumisi võrdlemisi sageli ning nende saamiseks piisab vaid Olybeti konto olemasolust. Kliki siia, et avada konto Olybetis!

Olybet panustamine riskivabalt – ÜLDINE INFO

Olybeti riskivabade panuste üldreegel on see, et juhul kui keerutus toob võidu, makstakse see välja nagu tavaliselt. Kui peaks aga juhtuma, et keerutus läheb “tühja” ning mingisugust võitu ei järgne, tagastatakse keerutuse algne maksumus sulle boonusrahana.

Enamasti tuleb boonus hiljem samas mängus läbi mängida, kuid mitte alati. Juhul kui kehtib läbimängimise nõue, siis esmalt hakkad panustama boonusrahaga. Kui täidad läbimängimise nõude enne kui boonusraha otsa saab, siis boonusraha vabastatakse ning sa võid seda edaspidi vabalt kasutada. Kui boonusraha saab otsa läbimängimise ajal, siis võid mängimise (soovi korral) lõpetada, kuna enam boonus ei kehti ning sinu edasised panused tehakse pärisrahaga.

Olybet teeb mitmesuguseid riskivaba panuse pakkumisi ning nende tingimused võivad olla seega väga erinevad. Mõnikord on nõutav sissemakse, kuid vahel saab riskivabu panuseid ka ilma selleta. Mõnikord tuleb riskivabade panuste saamiseks täita kindel nõue, kuid teinekord saab neid päris niisama alates esimesest keerutusest. Boonuskoodide kasutamist enamasti ei nõuta, kuid jällegi – võib olla erandeid.

Kokkuvõttes soovitame sul iga pakkumise täpsed tingimused hoolikalt läbi lugeda. Oma kogemustele tuginedes võime kinnitada, et Olybeti tehniline pool on üldiselt tugev ning juhtub väga harva, et boonuste mängimise ajal tekiks tõrkeid või arusaamatusi. Kui midagi peaks jääma aga ebaselgeks, siis saab alati kontakteeruda Olybeti klienditoega.

Olybet panustamine Funk Master – PAKKUMINE AEGUNUD

Mais 2022 on võimalik saada 10 euro väärtuses riskivabu panuseid uues Net/Ent mängus Funk Master. Riskivabade panuste saamiseks tee nii:

1) Mine oma Olybeti kontole (kui sul seda veel pole, siis ava konto siin)

2) Aktiveeri kampaania lehel “Minu kampaaniad”

3) Tee vähemalt 20-eurone sissemakse

4) Sulle antakse 10 euro väärtuses riskivabu spinne mängu Kings of Crustal. Riskivabad keerutused võid teha ükskõik milliste panustega, peamine et need oleksid alla 1 euro. Nii võid teha näiteks 50 x 0,20 € spinni või hoopis 10 x 1 € spinni.

5) Kui sinu keerutus ei võida, tagastatakse kogu algpanus boonusrahana.

6) Boonusraha tuleb samal slotikal of Crystal slotikal 10x läbi mängida.

⇪ VÕTA OMA RISKIVABA PANUS KOHE!

Loe ka neid artikleid